Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Вираження свого "я"

Категорія: Життя
Вираження свого "я"Історія становлення молодіжних неформальних об'єднань досить багатогранна та сповнена протиріч. Яскраво виявляти і заявляти про себе представники субкультур почали вже після Великої вітчизняної війни, в Америці і того раніше. Стиляги, Хіпі, Панки, Рокери - ось найбільш поширені рухи. У кожного молодіжного об'єднання існує свої погляди, цінності, ідеали, спосіб, авторитети і навіть свою мову так званий «сленг». Якщо знайти визначення молодіжної субкультури то це культура окремо виділеної групи молоді, яка обертається в одному суспільстві.

З кожним поколінням субкультура трансформується або кардинально змінюється, звеличуючи ідеали які актуальні в даному проміжку часу. Ще кілька років тому масову популярність мали субкультури «Емо», «Готи», «Скінхеди», «Гопники», кожна з них виражала стан свого внутрішнього «я» по-різному. Від цілком невинного споглядання буття на кладовище до агресивних та протиправних побиття «не таких як я».

У сучасному світі всі ці молодіжні об'єднання себе вичерпали і стали неактуальними. Широку популярність придбали так звані прихильники «здорового способу життя», «parkour», «Workout», а також представники творчого способу життя репери, хіпстери, рольовики або толкієністи, граффісти, окремо можна виділити хакерів або комп'ютерних сталкерів.

У студентському світі є маса різноманітних субкультур. Як же зароджується студентська субкультура? Під час освоєння обраної спеціальності, студенту доводиться багато вчитися, і прикладати максимум зусиль. Щоб максимально правильно донести свою точку зору потрібно вміти оперувати професійною термінологією. Таким чином, утворюється група людей, яка говорить на своїй професійній мові зрозумілою тільки їм, і створює власну культуру. За таким принципом утворюються і неформальні молодіжні об'єднання. Завдяки взаємодії та селекції звичайної культури і субкультури, збагачується мова, з'являються нові течії в мистецтві, моді і стилі.

Ставлення в суспільстві до представників субкультур досить суперечливо, одні вважають, що такі течії несуть багато негативних проявів, інші, що це необхідний етап становлення особистості, визначення свого «я», самовираження через належність до певної групи однодумців. Кожен має право на власну думку і однозначно говорити, що це погано не слід.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: