Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Життя » Терміни вступної кампанії 2015

Терміни вступної кампанії 2015

Категорія: Життя
Терміни вступної кампанії 2015У 2015 році абітурієнти можуть подавати свої документи у 5 вишів на три спеціальності в кожному з них.

Тобто максимум можна подати документи на 15 спеціальностей.

Прийом документів абітурієнтів

Вступна кампанія-2015 розпочнеться 10 липня. З цього моменту вищі навчальні заклади будуть приймати документи для вступу.

При цьому прийом документів у осіб, які для вступу повинні пройти творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується 24 липня о 18.00. Творчі конкурси будуть проводитися в кілька сесій в період з 21 липня по 1 серпня 2015 року.

Прийом документів у осіб, яким потрібно буде здавати вступні іспити, проходити співбесіди, закінчується також 24 липня о 18.00. Вступні іспити та співбесіди будуть проходити в період з 25 липня по 1 серпня 2015 року.

Прийом документів абітурієнтів, які будуть вступати на підставі документа про отримання повної загальної освіти і подаватимуть сертифікати ЗНО-2015, закінчується 1 серпня о 12.00.

Прийом заяв та документів від осіб, які поступають, щоб отримати диплом молодшого спеціаліста, закінчується 24 липня. Вступні іспити для них будуть проводитися з 25 липня по 1 серпня.

Прийом документів осіб, які вступають до ВНЗ, щоб отримати ступінь бакалавра за скороченими програмами закінчується 24 липня о 18.00. Вступні іспити для них будуть проводитися з 25 липня по 1 серпня.

Строки прийому заяв і документів на навчання за заочною та вечірньою формами навчання визначаються правилами прийому ВНЗ. Тривалість прийому документів не повинна перевищувати один місяць. Зарахування проводиться не пізніше, ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.

Терміни формування рейтингових списків і зарахування

Рейтингові списки вступників, які бажають здобути освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця держзамовлення, оприлюднюються не пізніше 12.00 2 серпня 2015 року.

Рейтинговий список формується на основі визначених вступником пріоритетних спеціальностей. Вступники можуть вибирати місце навчання відповідно з зазначеними пріоритетами до 18.00 06 серпня 2015 року.

Оновлений список осіб, рекомендованих до зарахування, озвучується не пізніше 12.00 07 серпня 2015 року.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової і повної середньої освіти за держзамовленням здійснюється не пізніше 12.00 08 серпня 2015 року.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової і повної середньої освіти за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) здійснюється не пізніше 14 серпня 2015 року.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: