Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Життя » Як вибрати смартфон. Який краще купити

Як вибрати смартфон. Який краще купити

Категорія: Життя
Як вибрати смартфон
Провідні виробники мобільних телефонів настільки наситили сучасний ринок своєю високотехнологічною продукцією, що у великій кількості різноманітних брендів, апаратних і програмних рішень зовсім неважко заплутатися. Розробників можна зрозуміти: все більше людей вже не уявляють своє життя без наявності поруч незамінного помічника - смартфона. Гаджет відправляє короткі повідомлення, демонструє веб-сторінки, здійснює навігацію і навіть здійснює безконтактні покупки за допомогою сучасної технології NFC. Ви зможете купити смартфон LENOVO A516 DUAL SIM 3G (grey) в інтернет-магазині http://www.5ok.com.ua/mobilnie-telefoni/lenovo-a516-dual-sim-3g-grey.html або ж обрати інші марки смартфонів, а поки ми з Вами розглянемо, що важливо при виборі сучасного смартфона.

Ось і інженери намагаються охопити своєю увагою якомога більшу аудиторію користувачів, намагаючись врахувати уподобання кожного. А як простому обивателю, який часто просто впадає у відчай, будучи не в змозі до кінця зрозуміти, наскільки ж йому життєво необхідно присутність в телефоні тієї чи іншої технологічної напрацювання?
Спробуємо розглянути кілька головних принципів, що дозволяють значно спростити процес вибору необхідного вам смартфона.Як вибрати смартфон

Операційні системи смартфонів


Практично всі сучасні смартфони вміють працювати з електронною кореспонденцією, підключатися до Інтернету, забезпечувати голосовий та відеозв'язок, підтримувати обмін SMS та демонструвати мультимедійний контент. Вибір, заснований тільки на цих можливостях, швидко приведе вас в глухий кут. Спробуйте порівняти мобільні операційні системи, на яких базуються сучасні гаджети, оцініть базу додатків, розроблених під них, і присутність в телефоні зручного інтерфейсу. На сьогоднішній день найпопулярнішими у світі є платформи Android від Google і iOS від Apple. iOS найшвидша система операційна система, всі додатки хоч і в основному платні, але ретельно перевіряються Apple на можливі віруси. «Яблучний» продукт багатьом подобається своїм витонченим інтерфейсом, чудово налагодженою роботою магазину додатків App Store і неперевершеним якістю медіа-функцій. Однак смартфонів, що базуються на платформі Android, сьогодні продається набагато більше.

Така популярність викликана відкритістю коду цієї ОС, яка дозволяє стороннім розробникам створювати під неї величезна кількість корисних додатків. У той же час політика жорсткого контролю та закритості власної екосистеми, яку практикує Apple, викликає роздратування у багатьох покупців. Можна, звичайно, розглянути і інші мобільні системи, скажімо, Symbian, Windows Mobile, Windows Phone, Blackberry OS або BADA, але вони або переживають не найкращі свої часи, або їх частка на ринку непорівнянна з позицією лідерів. Визначившись з операційною системою, варто переконатися в підтримці її останньої версії. В іншому випадку, багато нові програми не будуть працювати на старих версіях ОС.


Як вибрати смартфон

Типи екранів смартфонів


Не менш важливим є правильний вибір дисплея смартфона, адже саме він відповідає за якість відображення візуальної інформації. Вибираючи дисплей, слід звернути увагу на його розміри, співвідношення сторін і дозвіл. Чим більший екран, тим більше інформації може бути на ньому відображено в окремий момент часу. На великому екрані буде зручніше читати, переглядати фото та відео. Діагональ сучасних смартфонів коливається в діапазоні від 3 до 6 дюймів. Фактично, пристрій з 6-ти дюймовим екраном - це якийсь гібрид планшета-смартфона. При цьому дисплеї, можуть відрізнятися не тільки розміром, але і співвідношенням сторін - цей параметр є принциповим для людей, які планують переглядати на своєму гаджеті кінофільми, відеозаписи і фотознімки. Існує кілька стандартів співвідношень сторін дисплеїв(3:2, 5:3, 16:9), вибирати слід за вашим особистим уподобанням. Від дозволу екрану залежить чіткість демонстрації зображення. Стандартів дозволів існує безліч, і перераховувати їх немає необхідності. Відзначимо, що найбільш прийнятним та розповсюдженим дозволом для 4-х дюймів, вважається 480 на 800 точок. Менше брати не рекомендується, а от вище - будь ласка, вище дозвіл екрана, тим детальніше буде зображення і чіткіше текст. Технологія виконання екрану відповідає за якість зображення. Спрощено можна сказати, що всі багате розмаїття дисплеїв смартфонів (Super LCD (1,2,3), true hd IPS+, SuperAmoled HD+, PureMotion HD+ або Retina) базується на двох поширених технологіях: LCD і AMOLED. LCD - це давно знайома і перевірена часом рідкокристалічна система. IPS - це та ж рідкокристалічна система але значно вдосконалена. AMOLED-екрани побудовані на органічних світлодіодах. Кожна має свої сильні і слабкі сторони. AMOLED і IPS-екрани забезпечують великі кути огляду, більш контрастне зображення і насичені кольори. Крім того, AMOLED-екрани споживають менше енергії, ніж LCD. Але зате РК-дисплеї не вигорають і відмінно демонструють картинку на яскравому сонці. Найчастіше дисплеї сучасних смартфонів закриті спеціальним захисним скляним покриттям, наприклад як Gorilla Glass. Такий захист має підвищену стійкість до ударів або подряпин, але не є 100% захистом від зовнішніх факторів.Як вибрати смартфон

Продуктивність смартфона: апаратна начинка


Продуктивність смартфона є одним з найважливіших факторів, на що найчастіше звертають увагу покупці. Вона безпосередньо пов'язана з характеристиками бортового процесора, графічної підсистеми, а також величиною і типом використовуваної ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті. Крім того, важливе значення має здатність інженерів-розробників оптимально пов'язати між собою програмну і апаратну частину смартфона. Всім хочеться, щоб смартфон міг демонструвати фільми в HD-дозволі, дозволяв грати в найсучасніші і реалістичні ігри, але при цьому довго тримав заряд і не зависав. Проте зворотною стороною такого задоволення буде більш короткий час роботи батареї. Крім того, смартфони з такими характеристиками будуть коштувати набагато дорожче. Вибираючи аппаратурную начинку, зверніть увагу на зазначену в технічних параметрах моделі: потужність процесора (Гц) і об'єм оперативної пам'яті (DDR). Якщо ви плануєте грати на смартфоні або дивитися HD-фільми, то варто купувати смартфон з процесором не менше 1.000 Гц і об'ємом оперативної пам'яті від 1Гб. Але не завжди сухі цифри скажуть точну продуктивність гаджета. Так як на швидкість роботи впливає встановлена операційна система і збалансована робота начинки. Тому, якщо ви женіться за найшвидшим смартфоном, варто звернути увагу і на тести продуктивності.
Як вибрати смартфон

Бортові камери смартфонів


Краще, якщо у смартфона буде встановлені дві камери: фронтальна та тилова. Тилова камера (зазвичай більш потужна), призначена саме для створення якісних знімків і відео. Фронтальна стане вам у пригоді для забезпечення відеозв'язку при розмові, наприклад по скайпу. Сучасні та дорогі моделі смартфонів, як правило, оснащуються спалахами, системами автоматичного фокусування і навіть використовують технологію BIS, яка дозволяє знімати в умовах слабкої освітленості. Втім, якість отриманих знімків і записаного відео не так залежить від дозволу матриці (вимірюється в Мп), як від збалансованої роботи апаратної і програмної частини смартфона, якості оптики. При виборі камери, краще всього буде прямо в салоні зробити кілька знімків бортовою камерою і оцінити одержаний результат або ж скористатися оглядами містять знімки зроблені гаджетом.
Як вибрати смартфон

Акумулятор смартфона


Пам'ятайте, що чим більш функціональним і сучасним є ваш смартфон, тим більше заряду акумулятора він буде споживати в процесі роботи. Тривалість циклу повного розряду акумулятора залежить від багатьох факторів: розмовної активності, часу, проведеного в Мережі, включених додаткових модулів (Bluetooth, GPS), відстані від базової вишки, часу і частоти перегляду відео, зображень, ігор і багатьох інших моментів. Словом, все, що вимагає постійної підсвічування екрану і значної витрати енергії. Тому можна сказати, що чим більше ємність встановленого на смартфоні акумулятора (вимірюється в мАч), тим краще. Однак підвищення ємності акумулятора неминуче тягне за собою збільшення розміру самої батареї, що не завжди подобається споживачам. Як завжди, краще всього дотримуватися золотої середини і обов'язково знайомитися з часом безперервної роботи смартфона в різних режимах використання, яке вказується в технічній документації виробником. Що стосується технологій виготовлення акумуляторів, то практично всі сучасні гаджети використовують Li-ion (літій-іонні) або більш сучасні Li-polymer (літій-полімерні) батареї, які прийшли на зміну менш практичним нікелевим.Як вибрати смартфон

Форм-фактор смартфонів


Відомо, що смартфони, оснащені сенсорним екраном, відрізняються меншою товщиною порівняно з кнопковими гаджетами. Крім цього, вони мають більш зручним інтерфейсом, який забезпечує легкий інтернет-серфінг і зручність перегляду мультимедійного контенту. Відсутність апаратних кнопок дозволяє стороннім розробникам впроваджувати свої новаторські рішення, особливо не переймаючись, що вони не підійдуть до різних моделей гаджетів. Проте деякі користувачі, для яких принципове швидкий набір текстових повідомлень, воліють традиційні QWERTY-клавіатури, що дозволяють простіше справлятися з поставленим завданням. Зрозуміло, що апаратна клавіатура призводить або до збільшення товщини слайдерів, або до зменшення розмірів екрану в моноблоках. Зауважимо, деякі виробники, наприклад як Sony, балують фанатів ігор не наявністю висувною QWERTY-клавіатури а консольним елементом управління.

Наявність принципових функцій у смартфона


Найчастіше люди купують телефони з широким набором функцій «на всяк випадок», сподіваючись, що вони їм коли-небудь знадобляться. Однак це помилкове рішення, що приводить до викидання грошей на вітер. Щоб уникнути такої помилки слід визначити вісім найбільш принципових для вас функцій пристрою і розташувати їх у порядку важливості. Зазвичай такими є:
• якість голосового зв'язку;
• зручність надсилання повідомлень;
• можливість отримання якісних фотографій і відео;
• відтворення мультимедійного контенту та веб-доступ;
• об'єм вбудованої пам'яті для зберігання різних файлів і підтримка додаткових карт-пам'яті;
• підтримка більше однієї сім-карти;
• GPS-навігація і подібні їм функції.
• Ударостійкість та захист від зовнішніх факторів.
Розглянувши основні можливості, можна розширювати критерії вибору.
P.S.
Ціна - цей критерій відіграє істотну роль при купівлі будь-якої речі, а тим більш високотехнологічною. Тому, купуючи смартфон, краще за все виходити із своїх реальних можливостей. Тим, хто сподівається заощадити, купуючи дорогі гаджети в кредит або ж купуючи заблоковані під певного оператора смартфони, хочеться нагадати: скупий і хитрий все одно з лишком заплатить повну вартість придбаного ним товару. Тільки зроблено це буде більш витончено і тонко.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (1)
JeaHops 24 2019 07:05
Holy Water In Italia Amoxicillin Dose Pediatric levitra generica Xenical Orlistat Buy Online Uk
Цитувати          1
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: