Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Життя » Диплом історія і сучасність

Диплом історія і сучасність

Категорія: Життя
Диплом історія і сучасність

Не всі знають, але перші дипломи не отримували випускники вузів, а відслужили пристойний термін солдатів римської армії. З тих пір пройшли століття, і для отримання привілеїв різного роду потрібно вже не гарна фізична підготовка, а високий рівень освіти.

Диплом університету давав чимало преференцій ще в середні століття. А ось у наші дні велика кількість дипломованих фахівців дозволяє роботодавцю заявляти рекрутерам, що у фахівцях з дипломом того чи іншого вузу він не потребує. Тобто диплом сам по собі дає вже менше привілеїв, хоча випускники кращих вузів — таких як МФТІ, МГУ, СПбГУ, що кажуть, «на ура». Таким чином, дипломи, які підтверджують наявність рівнозначних вчених ступенів, також можна розділити на престижні і не дуже.

Чому дипломи визначених навчальних закладів мають таке гіпнотичний вплив на роботодавців? Справа в тому, що вузи, в яких пред'являють дуже високі вимоги до студентів, можуть закінчити тільки ті, хто має чудову здатність до навчання і високу цілеспрямованість. Ці якості цінуються роботодавцем навіть більше, ніж всі отримані у вузі знання разом узяті, тому таким фахівцям готові запропонувати високу зарплату.

Дає якісь преференції при працевлаштуванні диплом кандидата або доктора наук? Це залежить в першу чергу від того місця, на яке претендує людина з науковим ступенем. Природно, при працевлаштуванні викладачем в університет такий диплом дає перевагу. А якщо кандидат або доктор наук має намір працювати не в вузі, то і великого значення такий документ не матиме.

Раніше власники дипломів на присвоєння наукового ступеня мали право на надбавку до зарплати. Зараз ця надбавка актуальна тільки для викладачів вузів (для кандидатів наук сума надбавки складає близько 20 тисяч рублів), а от для вчителів наявність вченого звання зараз абсолютно неважливо — принаймні, на зарплату не відображається.

Окремо слід сказати про дипломи, які вручаються кращим учасникам конкурсів, виставок, оглядів і всіляких змагань. Слід зазначити, що у більшості випадків такий диплом — це не тільки шана і повага, привід для гордості, але і грошова премія, розмір якої, як правило, залежать від рівня заходу. Мало того, перемога на різних конкурсах дає бонуси при працевлаштуванні або налагодженні партнерських відносин, якщо конкурс якимось чином пов'язаний з тією сферою, в якій працює його володар.

Дипломом також називають дипломну роботу або дипломний проект. Це дослідження випускника, метою якого є продемонструвати набуті у процесі навчання навички.

Цікаво, що в Європі існує одна професія, яка удостоїлася дати назву диплому. Мова йде про ступінь дипломованого інженера або Diplom-Igeieur. Цей ступінь була заснована імператором Вільгельмом II, коли професія інженера була дуже престижною. З тих пір багато чого змінилося, з'явилися інші, не менш важливі посади. В Росії інженери отримують звичайні дипломи спеціалістів, а в Європі, всупереч усім канонами Болонської угоди, інженери так і залишилися окремої наукового ступенем їх не розділили на бакалаврів і магістрів.

Вибирайте внз і вчіться, або купуйте інші престижні дипломи. Вони вам обов'язково принесуть користь. Тільки пам'ятайте, що в першу чергу важливі знання і досягнення, які стоять за цими дипломами.

Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: