Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Життя » Навіщо молодим фахівцям публікувати наукові статті?

Навіщо молодим фахівцям публікувати наукові статті?

Категорія: Життя
Навіщо молодим фахівцям публікувати наукові статті?З тих часів, як припинив своє існування Радянський Союз, і в існуванні і розвитку все докорінно змінилося.

Якщо ті пост радянські часи, всі наукові праці публікувалися тільки російською мовою. Сьогодні російська мова все менше і менше використовується в публікаціях наукових статей, до того ж в той час, всі початківці вчені отримували, нехай і скромні по тим часам кошти, але їх все ж вистачало для скромного життя і своєї роботи.

Зараз же для того, щоб не тільки стати вченим, але і для того, щоб про відкриття та наукові роботи дізнався весь світ, потрібно вкласти не одну тисячу, та й не один мільйон. Загалом, без додаткового фінансування просто не обійтися. А знайти такі кошти під силу тільки вченому високої кваліфікації, яка в цілому залежить від досягнутих результатів, тобто від його публікацій.

Не секрет, що більшість вчених вважають, що зробити відкриття, цього не достатньо. Потрібно, щоб про нього дізналися. А для цього і існує публікація, де учений-початківець зможе розкрити всю суть свого відкриття і показати всьому світу свою майстерність в науці. На жаль, багато початківці вчені, не розуміють всієї важливості необхідної публікації. А дарма, адже для того, щоб домогтися кар'єри, статті про роботи, як ніколи, до речі.

Як тільки наукова робота за допомогою опублікованій статті ставати доступною відбувається ось що:

- Наукова стаття читається всіма бажаючими, на чолі з такими ж початківцями вченими, та й не тільки;
- Після прочитання статті, відкриття і робота ретельно обговорюється, як серед простого населення, так і в колі наукових працівників;
- І як результат, автора статті чекає або успіх, або його робота спростовується;
- Якщо відкриття і робота приймається, суспільством і представниками науки, матеріал статті плавно переходить в регенеруючий процес впровадження нової ідеї.

З усього цього ясно, що взявши за мету необхідність, опублікувати статтю, а в ній свої досягнення, автор статті і початківець учений, зможе назвати себе професіоналом, тоді, коли викладені в статті матеріали визнані, як новизна і актуальність і якщо автор роботи оцінений міжнародним науковим співтовариством.

Отже, підіб'ємо підсумки:

Учений-початківець повинен публікувати статті, інакше про те, що він робить, ніхто не дізнається, а значить, кар'єри не домогтися. А якщо врахувати, що наукова робота займає багато часу, а життя ніхто не скасовував, яке потрібно прожити гідно, потрібно поєднувати корисне з приємним і, надрукувавши свої роботи, тим самим заробити собі на життя і можливо на розвиток і реалізацію свого відкриття.

Іншими словами, науковець початківець повинен писати статті ще й тому, що це є тією необхідною умовою, де не заради науки варто працювати, але й наука повинна заробляти собі на життя, і разом з цих розвиватися, розвиватися і розвиватися.

Цього можна домогтися, тільки завдяки обговорення, критики і схваленню, які без статті одержати починаючому вченому, не можливо.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: