Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Екзамен PTE по англійській мові

Категорія: Закордонний досвід
Екзамен PTE по англійській мові
PTE - це спеціальний іспит для осіб, які хочуть стати абітурієнтами в університетах світу, в них процес навчання ведеться англійською мовою.
Чим гарний такий іспит. У цьому випадку вся фішка полягає в тому, що РТЕ заснований не на теоретичних знаннях, а на практиці. Тобто людина повинна непогано знати англійську мову. Якщо говорити про те, як відбувається тестування, то в ролі особи, яка приймає іспит, виступає комп'ютерний пристрій. Тут також передбачається спеціальна перевірка в on-line режимі. Після того як іспит буде закінчений, досліджуваний може отримати сертифікат. Найважливішим моментом тут може бути те, що для того, щоб готуватися до іспиту, не потрібно шукати літературу. У цьому випадку перевіряється загальний рівень знання мови.
Приміром, є іспит на бізнес-курс англійської мови. Щоб добре підготуватися до іспиту слід знайти підручники, в яких застосовуються різного виду комунікативні методи.
Можна додати, що на таких іспитах перевірка граматики не здійснюється. Вона зазвичай перевіряється під час мовних знань. У цьому випадку перевіряється лист і мова.
Система оцінювання. Якщо торкнутися цього питання, то є спеціальна система оцінювання в такій перевірці. Вона може бути розбита на процентні відносини. Оцінку «відмінно» можна отримати лише тоді, коли ви здали тест на 80%. Хто виконав завдання на 70%, буде мати оцінку «добре» і якщо відсоток складе близько 60% - ставиться оцінка «задовільно».
Переваги. Такі іспити були розроблені у Великобританії. Сертифікати сьогодні визнаються не тільки вищими навчальними закладами в усьому світі, але і серед різних роботодавців. Результат такого тестування може дати можливість надавати його протягом усього життя він не потребує підтвердження.
Можна додати, що такі іспити допомагають знайти упевненість в тому, що ви знаєте англійську мову. У завданнях існує загальна тема, завдяки якій кандидати мають можливість виражати свої думки. Хоча вони не є носієм англійської мови, але можуть показати своє вміння добре використовувати при спілкуванні.
Простіше кажучи, основний напрямок в текстах зроблено на те, що англійську мову можна було застосовувати в повсякденному житті. При використанні сьогодні різних комп'ютерних систем можна провести перевірку будь-яких видів іспитів. Можна в процесі тестування з'ясувати, наскільки той чи інший випробуваний знає англійську мову.
Екзамен PTE по англійській мові
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (1)
reithFaF 20 2018 14:36
raspberry ketone max diet review
dieta sana en el embarazo
ultimate 90 weight loss
How to do the juicing diet 81bfc3
Typical footballers diet plan weekly 4e8
Nintendo ds diet games for toddlers educational apps bc856a2
Green tea diet drink mixed berry healthy fb119
Dieta del atun de lata ec6a
zbolliafhixv
gwrsiuslgitr
zrlurwhhxelq
gxuytjmureorence
healthy 5 meals a day plan
argenta rente hypothecaire lening
thai green tea for weight loss results
Цитувати          1
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: