Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Закордонний досвід » Які дипломи можна зустріти в різних країнах

Які дипломи можна зустріти в різних країнах

Категорія: Закордонний досвід
Які дипломи можна зустріти в різних країнах

Які дипломи можна зустріти в різних країнах?

Росія

У Росії роботодавці шукають дипломованого спеціаліста і впевнені, що диплом — це в першу чергу «корочка» навчального закладу, яка підтверджує професійно освіту спеціаліста в певній галузі.

У нашій країні досить складна система дипломів і звань. Наприклад, працевлаштовуватися можна вже з дипломом про початкову професійну освіту, але, звичайно, диплом про середньому рівні (базовому або підвищеному) котирується вище.

Навчання у вузі дає право на отримання диплома бакалавра, спеціаліста (з вищою або неповною вищою освітою), магістра. Післядипломна освіта може принести диплом про професійну перепідготовку, навчання в аспірантурі та докторантурі — диплом кандидата наук і доктора наук відповідно.

Російський диплом нерозривно пов'язаний з вкладишем, який детально розповість про успіхи випускника під час навчального процесу. Залежно від успішності студента, дипломи діляться на «сині» і «червоні». Документ відмінника свідчить про те, що у вкладиші не менше 75% оцінок — «п'ятірки», а решта — не нижче «четвірки». Синій диплом видають студентам з меншою успішністю, однак лише тим, хто пройшов повний навчальний курс і академічної заборгованості за іспитів і заліків не має.

Існує ще поняття додаткового диплома, який підтверджує певну спеціалізацію. Наприклад, якщо випускник школи здав іспит з німецької мови з урахуванням високих вимог, деякі середні навчальні заклади видають диплом, визнаний в Німеччині та інших німецькомовних країнах. Цей документ дає право вступати до німецьких внз.

Подібним чином можна отримати диплом МВА, правда, не у всіх вузах передбачена можливість навчати спеціальності магістрів-управлінців.

США

А в багатьох інших країнах під словом «диплом» мають на увазі зовсім інші поняття. Він свідчить про закінчення вищого навчального закладу, наприклад, в США.

Австралія

А от Австралія диплом в якості свідоцтва про професійну освіту не дає — тут нагороджують дипломами, причому така винагорода передбачена для осіб, чий професійний рівень ще не досяг навіть ступеня бакалавра!

Індія

Цікаво, що в деяких країнах диплом виконує роль довідки про проведеному в університеті часу — мовляв, так, пред'явник цього мав шанси чогось навчитися.

Для Індії диплом — цільова нагорода, яку вручають випускникам різних курсів, які мають певні досягнення. Зокрема, розраховувати на неї можуть люди, закінчили курси фармацевтики, проектування та деяких інших спеціальностей.

Німеччина

Німецька система вищої освіти стала еталоном для більшості європейських країн. Тут існують дипломи магістра та бакалавра, і поняття цих вчених ступенів приблизно збігається з тим, яке існує в Росії.

Канада

В інших країнах дипломи підрозділяються на кілька видів, залежно від того, яку вчений ступінь вони підтверджують. Приміром, у Канаді дипломи видають коледжі та університети, причому такі документи значно відрізняються. Але найцікавіше, що в цій країні існує диплом добакалавриата, який отримують кращі випускники шкіл!

Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: