Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Як отримати ступінь магістра за кордоном?

Як отримати ступінь магістра за кордоном?

Категорія: Технології навчання, Закордонний досвід
Як отримати ступінь магістра за кордоном?Вчений ступінь магістра сьогодні дуже популярна і затребувана на ринку праці. Молоді фахівці з дипломом відповідного зразка дуже цінуються роботодавцями, особливо якщо цей диплом отриманий у закордонному вищому навчальному закладі.

На сьогоднішній день всі студенти мають чудову можливість безкоштовно отримати ступінь магістра у закордонному вищому навчальному закладі. Для того щоб мати можливість безкоштовно навчатися в магістратурі студент повинен подати відповідні документи на обрану ним стипендіальну програму. Найбільш популярною і престижною на сьогодні вважається програма Erasmus Mundus (Еразмус Мундус). Ця стипендіальна програма покриває витрати студента на навчання протягом чотирьох семестрів в чотирьох різних вищих навчальних закладах, таким чином після успішного закінчення програми магістратури студент отримає чотири магістерських диплома.

Перед тим як подати документи на стипендію, потрібно визначитися з магістерською програмою за якою планується навчання. На сьогоднішній день існує дев'яносто чотири магістерські програми, витрати на навчання, за яких покриваються стипендією Erasmus Mundus.

Одним з основних вимог даної програми є добре знання англійської мови, яке повинно підтверджуватися відповідним сертифікатом TOEFL або IELTS.

Якщо ви визначилися з магістерською програмою, тоді можете приступати до процедури подання документів на стипендію.

По-перше, зареєструйтесь на сайті стипендії Erasmus Mundus.
По-друге, уважно вивчіть сайт та перелік документів, який на ньому заявлено.
По-третє, вивчіть анкету, яка є дуже важливою частиною вашої заявки на стипендію.

Зазвичай претенденти на стипендію стикаються з питаннями, на які складно знайти відповіді, наприклад,

Що робити якщо ви ще вчитеся і не отримали ще диплом про закінчення вищого навчального закладу?
Тут немає нічого страшного, ви маєте повне право взяти в деканаті ВНЗ довідку про те, що диплом буде виданий вам не пізніше певної дати, як доповнення до довідки потрібно додати виписку із залікової книжки, яка буде свідчити про те, що ви успішно виконуєте навчальну програму.

Скільки рекомендаційних листів потрібно надати?
Щоб правильно відповісти на це питання треба ще раз уважно прочитати формулювання питання. Якщо вказано що потрібно надати лише два рекомендаційні листи, тоді їх повинно бути рівно два, ні більше, ні менше. Якщо ж зазначено, що потрібно надати мінімум два рекомендаційних листи, тоді їх повинно бути не менше двох, але може бути і більше, за бажанням претендента. Автором рекомендаційного листа може виступати не тільки декан вашого вузу, це може бути і завідувач кафедрою і ваш науковий керівник.

Як писати мотиваційний лист?
Цей лист має містити відомості про ваші успіхи у навчанні, досягнення у науці, а також обґрунтування, чому ви обрали саме цю магістерську програму і як у майбутньому плануєте реалізувати себе з обраної професії. Розмір мотиваційного листа, як правило зазначається у вимогах.

І пам'ятайте, що хороша підготовка дев'яносто відсотків успіху, решта десять відсотків - це ваше везіння.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: