Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Як написати реферат

Категорія: Технології навчання
Як написати реферат Реферат - це короткий виклад (доповідь) у письмовому вигляді результатів якого-небудь наукового дослідження, книги або статті. Як правило, у навчальному процесі використовується оглядовий або тематичний реферат, який будується на викладі теоретичних положень з поставленої викладачем або самостійно обраної теми. Реферат є підготовчим етапом, навчає студента самостійної роботи.

У тому випадку, якщо тема реферату особливо актуальна і цікава для студента, то на його основі в подальшому при більш глибокому вивченні може бути побудована як курсова, так і дипломна робота.

Як правило, реферат складається з трьох частин - це вступ, основна частина і висновок. Так само реферат повинен містити у своїй структурі зміст і список використаних джерел та літератури. Необов'язковим елементом є додаток.
Якщо ж студенту важко написати самому реферат, або реферат потрібен швидко, а в студента зовсім нема часу на його написання, можна звернутись на сайт saveyourtime.com.ua разные рефераты на заказ от компаніі SAVEYOURTIME.

При написанні реферату перед студентом постають наступні завдання:

1. З'ясувати тему, тобто зрозуміти її сенс і визначити основні напрямки її вивчення.

2. Підібрати список джерел і літератури, на базі яких будується вивчення теми.

3. Зробити короткий конспект досліджуваних джерел і літератури (можна зробити ксерокопію і зазначити основні моменти).

4. Виявити проблему розглянутої теми. Скласти план роботи, тобто визначити зміст основних параграфів в основній частині роботи (зазвичай два чотири параграфа буває достатньо). Підібрати матеріал на основі складених конспектів, скомпонувати чорновий варіант роботи.

5. Підготувати введення роботи, в якому необхідно зазначити актуальність теми, проблему, мету і завдання. Сам текст введення може бути побудований по різному, залежно від теми, досліджуваної дисципліни і наявного в розпорядженні студента матеріалу.

Так, введення може бути побудовано «від себе», тобто за принципом «мною було вивчено то-то». Введення може носити історико-описовий характер, тобто розглядатися питання виникнення і динаміки подій, на основі яких розкривається актуальність теми дослідження. Також може бути зроблено огляд бібліографічної бази дослідження, проведена дискусія по темі, що вивчається, або якогось одного питання, з зазначенням думок авторів, використовуваних джерел в даному випадку актуальність зумовлена спірністю суджень по предмету і об'єкту дослідження. Варіантів безліч, тому можливості студента у виборі стилю написання введення не обмежені.

6. На основі вивченого матеріалу складається висновок, який є висновком за виконану роботу. У висновку повинно бути зазначено рішення позначеної проблеми і дані відповіді на всі поставлені у введенні питання (питаннями, розглянутими в роботі мета і завдання).
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: