Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Як написати реферат

Категорія: Технології навчання
Як написати реферат Реферат - це короткий виклад (доповідь) у письмовому вигляді результатів якого-небудь наукового дослідження, книги або статті. Як правило, у навчальному процесі використовується оглядовий або тематичний реферат, який будується на викладі теоретичних положень з поставленої викладачем або самостійно обраної теми. Реферат є підготовчим етапом, навчає студента самостійної роботи.

У тому випадку, якщо тема реферату особливо актуальна і цікава для студента, то на його основі в подальшому при більш глибокому вивченні може бути побудована як курсова, так і дипломна робота.

Як правило, реферат складається з трьох частин - це вступ, основна частина і висновок. Так само реферат повинен містити у своїй структурі зміст і список використаних джерел та літератури. Необов'язковим елементом є додаток.
Якщо ж студенту важко написати самому реферат, або реферат потрібен швидко, а в студента зовсім нема часу на його написання, можна звернутись на сайт saveyourtime.com.ua разные рефераты на заказ от компаніі SAVEYOURTIME.

При написанні реферату перед студентом постають наступні завдання:

1. З'ясувати тему, тобто зрозуміти її сенс і визначити основні напрямки її вивчення.

2. Підібрати список джерел і літератури, на базі яких будується вивчення теми.

3. Зробити короткий конспект досліджуваних джерел і літератури (можна зробити ксерокопію і зазначити основні моменти).

4. Виявити проблему розглянутої теми. Скласти план роботи, тобто визначити зміст основних параграфів в основній частині роботи (зазвичай два чотири параграфа буває достатньо). Підібрати матеріал на основі складених конспектів, скомпонувати чорновий варіант роботи.

5. Підготувати введення роботи, в якому необхідно зазначити актуальність теми, проблему, мету і завдання. Сам текст введення може бути побудований по різному, залежно від теми, досліджуваної дисципліни і наявного в розпорядженні студента матеріалу.

Так, введення може бути побудовано «від себе», тобто за принципом «мною було вивчено то-то». Введення може носити історико-описовий характер, тобто розглядатися питання виникнення і динаміки подій, на основі яких розкривається актуальність теми дослідження. Також може бути зроблено огляд бібліографічної бази дослідження, проведена дискусія по темі, що вивчається, або якогось одного питання, з зазначенням думок авторів, використовуваних джерел в даному випадку актуальність зумовлена спірністю суджень по предмету і об'єкту дослідження. Варіантів безліч, тому можливості студента у виборі стилю написання введення не обмежені.

6. На основі вивченого матеріалу складається висновок, який є висновком за виконану роботу. У висновку повинно бути зазначено рішення позначеної проблеми і дані відповіді на всі поставлені у введенні питання (питаннями, розглянутими в роботі мета і завдання).
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (1)
reithFaF 20 2018 08:43
magic diet pills china shower
naturhouse kadЕ‚ubka centrum dietetyczne szczecin
best body exercise for losing fat
Diet artis korea yang dulu gemuk ba6
Amazing green coffee dietary supplement c9231c
Calories fat grams per day lose weight uk a6303
Dr oz diet drink recipe oprah winfrey 0cf36
How to plan a nutritious meal 6c3
xcyghjxsjzih
isuwtjjwdali
rhcatbkszsnc
hrkzllmureorence
low carb coconut diet foods vegetarian
best software diabetics diet plan weight loss
famous weight loss camps for young adults reviews
Цитувати          1
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: