Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Мобільні додатки для підготовки до іспитів по IELTS, TOEFL і GRE для пристроїв на Android

Мобільні додатки для підготовки до іспитів по IELTS, TOEFL і GRE для пристроїв на Android

Категорія: Технології навчання
Мобільні додатки для підготовки до іспитів по IELTS, TOEFL і GRE для пристроїв на Android Якщо ви вивчаєте англійську мову, щоб виїхати на навчання за кордон або переїхати в іншу країну, то вам потрібно буде здавати один з міжнародних іспитів, щоб підтвердити своє знання мови.

Як правило, це або IELTS або TOEFL, або GRE. Зазвичай підготовка до цих іспитів займає дуже багато часу. Але існують програми для Android, які допоможуть вам оцінити свої знання і підготуватися до названих іспитів.
IELTS (International English Language Testing System)

Система дозволяє визначити рівень володіння англійською мовою у тих, для кого вона не є рідною. Цей тест складають для навчання та імміграції в англомовні країни.

Безкоштовний додаток IELTS Skill
Це додаток допоможе підготуватися до тесту, охопивши всі напрямки: читання, аудіювання, усна мова і письмо. У додатку зразки екзаменаційних завдань, інтерактивні завдання та практичні матеріали. Ви також зможете перевірити себе, оцінити шанси на проходження іспиту. Додаток розроблено Macmillan Publishers Ltd.

Безкоштовний додаток IELTS Word Power
Додаток розроблено Британською радою. Воно допоможе розширити свій словниковий запас в рамках підготовки до іспиту. Додаток допоможе дізнатися вимоги, щоб добре пройти тестування.

Безкоштовний додаток IELTS Flashcards
У програму вбудовано приблизно 2 000 флеш-карт для ефективного запам'ятовування слів. У програмі є вікторини, слайд-шоу, ігри, тому запам'ятовування слів не перетворюється на нудну рутину. Матеріал, який використовується в програмі, адаптований до IELTS. Додаток розроблено BH Inc.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

Цей тест складають неангломовні іноземці, які хочуть вступити до вузів США чи Канади, у вузи Європи чи Азії, а також студенти, які планують вступати у вищі навчальні заклади з англомовним навчанням.

Безкоштовний додаток TOEFL iBT Preparation
Він ефективний, якщо ви готуєтеся до тесту за системою TOEFL. За допомогою програми можна збільшити словниковий запас, причому вивчити слова з правильною вимовою. Додаток розроблено Xuvi.

Безкоштовний додаток TOEFL Flashcards
Ви знайдете 1600 флеш-карт для запам'ятовування слів, для виконання завдань по лексиці і для покращення навичок читання. Додаток дозволяє створювати власні флеш-карти. Розробник програми BH Inc.

Безкоштовний додаток TOEFL Incorrect Word
На іспиті TOEFL є завдання, де потрібно знайти неправильно вжиті слова в реченнях англійською мовою. Часом це завдання дуже підступне і викликає ускладнення. Додаток від Estar Education дозволяє поліпшити цей навик.

Безкоштовний додаток TOEFL Essay
Додаток містить приблизно 60 есе по різним темам. Вони допоможуть поліпшити словниковий запас. До того ж, завдяки додатку, можна зрозуміти, на якому рівні потрібно знати англійську, щоб успішно скласти TOEFL. Розроблено Estar Education.

GRE (Graduate Record Examinations)

Цей тест складають ті особи, які хочуть вступити до магістратури, аспірантури або на інший курс в рамках післядипломної освіти у вузах США, Канади, Австралії і Швейцарії.

Безкоштовний додаток GRE Exam
Його створили на основі спеціально розробленої навчальної програми. Ви знайдете велику кількість практичних питань, приблизно 3000 карток зі словами, проміжні тести для перевірки рівня закріплення матеріалів. Скориставшись додатком, ви будете почувати себе більш впевнено при здачі Verbal Reasoning, Math і Analytical Writing. Його розробив GradeStack Education.

Безкоштовний додаток GRE Flashcards
За допомогою програми можна вивчити і закріпити 1 000 найважливіших слів, без яких ви не здасте GRE. Кожна картка містить визначення слова та приклад його вживання. Всі картки розподілено за рівнями складності, щоб ви могли вивчати матеріал поступово, почавши з простого. Розробник програми Magoosh.

Безкоштовний додаток GRE Tests
Це додаток, який допоможе підготуватися до двох тестів в рамках іспиту (Verbal і Quantitative). Він дуже зручний, ваші результати зберігаються в історії, тому ви можете побачити свій прогрес. Розробник програми quizworld.

А ви знаєте корисні додатки для підготовки до міжнародних тестів з англійської мови? Поділіться своїми знахідками в коментарях.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: