Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Як правильно вивчати іноземні мови

Як правильно вивчати іноземні мови

Категорія: Технології навчання
іноземні мови
У всі часи знання іноземної мови вважалося одним з головних моментів в освіті людини, надавало можливість відкривати індивідууму нові горизонти, дозволяло займатися дипломатією і торгівлею. Не виняток і наше століття: іноземна мова буде безсумнівним плюсом на роботі, дозволить Вам збільшити кількість друзів і знайомих з інших країн світу, і, зрозуміло, дозволить уникнути багатьох ускладнень під час подорожей за кордон.

Це все, звичайно, зрозуміло, але часто буває так, що витративши роки на навчання мови в школі, а потім у Вузі, мова ми так і не освоїли. У чому ж причина цього? Як правильно вивчати іноземні мови?

Зрозуміло, мозок різних людей працює по-різному, і єдиного рецепту іноземних мов для кожного не придумано, тим не менш, деякі загальні моменти можна виділити. Наприклад, типову помилку навчання мови в освітніх установах класичним граматико-перекладним методом. Суть цієї системи полягає у вивченні слів та перекладі текстів, написаних на чужій мові. З «живим», розмовною мовою при такій системі ми практично не стикаємось, а тому і не можемо в повній мірі його освоїти.

Така методика викладання практично не дає ніяких результатів. Ось чому навчання іноземним мовам сьогодні найвигідніша робота для репетиторів - зневірившись навчитися самостійно, люди звертаються до професіоналів. Дійсно, ефективне навчання мови полягає у швидкому переході від початкового словникового запасу до «живого» спілкування, а краще всього це робити з носієм мови або з людиною досконало їм овладевшим. Однак врахуйте, різного роду недоучок серед репетиторів повним повно, які нічого доброго, крім неправильного вимови, навчити Вас не зможуть, тому в деяких випадках краще покладатися тільки на себе.

іноземні мови


Отже, як же правильно вивчати іноземні мови? На першому етапі нам потрібно вивчити алфавіт і придбати певний словниковий запас, вивчити основи граматики. Робиться це за класичною методикою навчання, прийнятої в загальноосвітній школі. Ми з'ясували, що затягувати з цим етапом не варто і потрібно переходити до наступного. Тут кращим варіантом буде метод Пимслера, що полягає у вивченні мови «на слух», тобто Вам знадобляться найпростіші аудіо уроки, які допоможуть звикнути до незнайомої мови. Наступним етапом буде розвиток розмовних навичок і збільшення словникового запасу. Це можливо як за допомогою репетитора, так і самостійно: заведіть собі друзів-іноземців через skype, слухайте музику, дивіться фільми іноземною мовою, намагайтеся думати на цій мові, регулярно поповнюйте словниковий запас за допомогою читання книг.

Інструкція
1. Насамперед, потрібно дуже хотіти вивчити мову. При слабкому бажанні або повній відсутності такого краще і не починати - ймовірність того, що ви просунетеся далеко вкрай мала. Швидше втратите час і гроші.

2. Численні курси з навчання мовам стверджують, що з їх допомогою ви можете освоїти мову за якийсь певний, часто короткий проміжок часу. Якщо вірити цьому, то тоді у вас з'являється надія, яка і буде підстьобувати в навчанні. І є ймовірність, що хоча б ази ви освоїте. А взагалі, удосконалюватися в мові, не обов'язково іноземною, варто все життя.

3. Незадоволеність результатом занять, невдоволення своїм володінням мовою можуть змусити посилено працювати над собою. Тільки не перестарайтеся до зниження самооцінки. Важливо правильно оцінити своє володіння мовою - попросіть про це людину, вільно нею володіє.

4. Ви не навчитеся читати, якщо будете тільки говорити. І не навчитеся писати, якщо будете тільки слухати. Для читання, письма і усного спілкування потрібні окремі практики, хоч ці речі й дуже взаємопов'язані. Якщо у вас немає людини, з ким можна було б говорити на мові, що вивчається, то говоріть з собою як би дивно це не виглядало. Задавайте собі питання і відповідайте.

5. Прийом поїхати в країну, де говорять на тій мові, який ви хочете вивчити, дуже дієвий. Особливо що стосується мови розмовної.

іноземні мови


І головне, під час навчання не мучте себе, займайтесь потроху, але щодня і тоді вдосконалите іноземну мову набагато швидше і краще, ніж, якщо спробуєте форсувати навчання, перемішавши в голові все в «кашу».
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: