Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Перспективи використання комп'ютерних систем у ВНЗ аграрної спрямованості

Перспективи використання комп'ютерних систем у ВНЗ аграрної спрямованості

Категорія: Технології навчання
використання комп'ютерних систем у ВНЗ
На сучасному етапі розвитку суспільства інформаційні технології стали невід'ємною частиною нашого життя. З огляду на це, основні завдання, які ставить сьогодення перед вищої аграрної школи - це підготовка фахівців, здатних ефективно використовувати у своїй професійній діяльності останні досягнення науки і техніки, вміло володіти персональним комп'ютером і застосовувати сучасні програмні засоби.
Ні для кого не секрет, що математика є мовою багатьох досліджень і розрахунків, основою вивчення фізики, хімії, спеціальних дисциплін. Також, слід зазначити, що математика відіграє важливу роль у формуванні таких якостей сучасного фахівця, як професійна компетентність, творче мислення, навички до самостійної наукової роботи.
Мета вивчення вищої математики в аграрних університетах полягає у формуванні у студентів належного рівня математичних знань, умінь і навичок, необхідних для оволодіння освітньо-професійною програмою підготовки, професійної діяльності за спеціальністю, забезпечення можливості безперервної освіти протягом життя. А також для успішного оволодіння методами і алгоритмами побудови і аналізу математичних процесів з подальшим вивченням за допомогою персональних комп'ютерів. Знання математичних дисциплін може допомогти в конструюванні такої потрібної сьогодні конструкцій, як автоматичний полив.
Для вирішення багатьох завдань аграрного сектора необхідно спочатку перевести їх на математичний мову, тобто побудувати математичну модель, і тільки потім отримати рішення. Тому вирішення прикладних задач на заняттях допоможе донести студентам необхідність вивчення математики. Адже студенти скептично ставляться до вивчення цього предмету, бо вважають, що вища математика їм ніколи не знадобиться в житті.
Також дуже важливо, щоб кожен студент відчував себе не об'єктом, а суб'єктом навчально-виховного процесу, тому бажано запропонувати самостійно підібрати кілька прикладних задач та їх розв'язання з використанням комп'ютерних програм (Gran, Mathematica, Maple тощо ). На наступній парі варто колективно перевірити і обговорити складені студентами завдання.
Використання програмних засобів для навчання математики набуває все більшого поширення. Все частіше з'являються нові програмні продукти, які спрощують процес вивчення навчальних дисциплін, у тому числі й математики. Але в той же час, їх поява негативно впливає на розвиток студентів. Наприклад, на сьогодні студенту вже не потрібно робити домашнє завдання самостійно. Тому необхідно організувати навчальний процес таким чином, щоб комп'ютер допомагав студенту перевірити правильність дій і рішення, а не виконував всю роботу за нього.
Використання комп'ютера на заняттях дозволяє заощадити час і дає можливість розглядати більш складні задачі і приклади, вирішувати їх нестандартними методами.
використання комп'ютерних систем у ВНЗ
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: