Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Викладання нормативних дисциплін у групах з іноземними студентами

Викладання нормативних дисциплін у групах з іноземними студентами

Категорія: Технології навчання
Викладання електротехніки
Викладання електротехніки, як і інших нормативних дисциплін, для іноземних студентів має ряд особливостей, обумовлених не тільки особливостями їх адаптації до навчального процесу, різним рівнем базової підготовки, зокрема з математики і фізики, але і дещо іншим методичним підходом.
На жаль, на вивчення курсу відведено не багато часу, а якщо врахувати інертність студентів під час семестру (не пунктуальність, необов'язковість), то реальний обсяг матеріалу, який вони обробляють буде менше, ніж той що за цей же семестр проходять наші студенти.
Студенти також погано сприймають великі обсяги теоретичного матеріалу, тому його необхідно чергувати з практичними завданнями.
Програмою курсу передбачено однакову кількість лекційних і лабораторних занять, що дозволяє відразу після проходження теоретичного матеріалу закріплювати його на практиці.
Студенти з цікавістю сприймають викладений матеріал, якщо наводяться конкретні практичні приклади його застосування, а також із задоволенням розв'язують розрахункові задачі.
Однак, що стосується самостійної роботи, тут є певні проблеми. Студенти часто не вміють самостійно опрацьовувати матеріал, навіть при наявності спеціально розроблених методичних вказівок і адаптованих посібників, тому приходять на заняття не готовими.
Щодо проведення модульного і підсумкового контролю, то краще, коли він проводиться у тестовій формі. Це спрощує оцінювання відповідей для викладача, робить оцінку більш об'єктивною, а також не дає можливості студенту апелювати щодо «занижених» балів за відповідь.
При підготовці курсу електротехніки англійською мовою необхідно враховувати відмінності в методиці викладання і застосування термінології в українських вузах та університетах Європи та США. Оскільки студенти в майбутньому будуть працювати за межами України, то відповідно термінологія, умовні позначення елементів на електричних схемах повинні відповідати тим, які прийняті у зарубіжних країнах.
Вітчизняними вченими розроблені методичні вказівки по виконанню лабораторних робіт, для самостійної роботи студентів, а також лекційні матеріали повинні бути адаптовані. Застосування цих друкованих матеріалів, а також розроблених індивідуальних завдань з різних розділів курсу значно полегшує процес навчання.
Викладання електротехніки
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: