Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Комплексний підхід до самоосвіти

Комплексний підхід до самоосвіти

Категорія: Технології навчання
Самоосвіта
Самоосвіта - це вид діяльності людини, що дозволяє йому опановувати нову інформацію, навички або вміння. Самоосвіта може бути покрокова або комплексна.
Покроковий тип самоосвіти характеризується тим, що людина засвоює знання поетапно, в суворо визначених дозах, досягаючи абсолютно певного результату за одиницю часу і сил, прикладених до засвоєння нового матеріалу.
Комплексний підхід до самоосвіти характеризується правильним поєднанням видів знань, для їх загального осмислення і засвоєння в прискореному темпі або ж у поглибленому вигляді.
Комплексний підхід у самонавчанні фіксується лише при сполучуваності одержуваних знань або ж, як це не дивно при їх повній протилежності.
Розглянемо приклад поєднання знань.
Ви самостійно займаєтеся вивченням широко розповсюдженої зараз англійської мови. Вашою нормою є, наприклад, тисяча слів перекладу з англійської на українську, і двадцять нових, вивчених слів в день. Після цього ви змінюєте вид діяльності, вивчаючи мову і культуру спілкування. Як це поєднується, запитаєте ви? Дуже просто: людина, що вміє добре говорити, ніколи не напише очевидну дурість в перекладі. Його тексти будуть грамотними, а вивчення нової мови буде рухатися більш швидкими темпами. Вірно і зворотне. Вивчаючи англійську, так і будь-який іншу мову людина збагачує свій лексичний запас, тим самим, відкриваючи нові горизонти для вміння красномовно говорити з людьми.
Комплексний підхід, заснований на протилежності. Ви вивчаєте все той же англійську мову. Виконуєте свою норму і відчуваєте деяку втому. І тут приходить час для фізичної самоосвіти. Ви вибігає на вулицю і долаєте відстань у десять кілометрів, потім виконуєте загальні розвиваючі вправи і повертаєтеся додому, повністю відпочив від розумової діяльності. Таким чином, змінюючи вид діяльності, людина здатна виконувати велику норму самоосвіти за один день.
Самоосвіта
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: