Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Лабораторна робота

Категорія: Технології навчання
Лабораторна робота
Абсолютно кожен навчальний заклад у свою програму навчання включає лабораторні роботи. Саме цей елемент навчального процесу є найбільш важливим для учня, так як вимагає від того не тільки вивчення теоретичної частини, але і демонстрації отриманих знань на практиці.
Лабораторні виконуються завжди в чотири основних етапи:
Підготовча частина (учень/студент уважно вивчає необхідну літературу по темі)
Здача теоретичної частини та допуск до експерименту (учень/студент здає лаборанту іспит або залік, за підсумками якого лаборант приймає рішення допускати чи не допускати учнів до роботи)
Самостійне проведення експерименту (під час проведення лабораторної учень/студент кожен свій крок фіксує в зошиті, після чого проводить необхідні розрахунки і робить висновки)
Здача лабораторної (після того, як експеримент був проведений і всі необхідні висновки написані, учень/студент здає свою роботу лаборанту).
Необхідність в лабораторних роботах очевидна - кожен учень може зрозуміти, наскільки правильні його мислення, чи правильно він розуміє отриманий матеріал і т.д. Безумовно, не навчаючись, не варто розраховувати на ідеальне проведення лабораторної, однак, слід зауважити і той факт, що навіть у відмінників можуть траплятися помилки!
Типові помилки написання лабораторних робіт
Всі ми люди, і всім нам властиво помилятися. Лабораторна також може бути написана з помилками, що спричинить за собою неправильне рішення лабораторних робіт.
Крім того, помилки можуть бути і у звіті при неправильному його оформленні. Наприклад, відсутній аналіз по кожному з пунктів роботи
Теоретичне положення не сходиться з експериментальною перевіркою
Відсутні питання та/або відповіді в кінці кожного досвіду у звіті...
У разі, якщо написання лабораторної повинно бути викладено не на папері, а в електронному вигляді (як на сьогоднішній день буває досить часто), то крім граматичних і перерахованих вище помилок в учня/студента можуть зустрічатися і помилки наступного плану:
Неправильне оформлення. Є мовні помилки (якщо робота виконується не в Word, а на більш серйозному рівні, наприклад у HTML, CSS)
Неправильні найменування (всі назви повинні точно відображати суть іменованого об'єкта)
Помилки у звітах (невірне відображення змісту роботи в її назві, недотримання відступів, невірно вибраний шрифт, ні нумерації сторінок, помилки або відсутність нумерації таблиць, малюнків, формул; перерахування написані не за правилами російської мови тощо).
Написання і правильне оформлення лабораторної роботи вимагає дійсно величезних зусиль з боку учня або студента Вузу. Врахувати всі нюанси дуже складно, та й мало хто здатний на це під час підготовки до проведення лабораторної роботи.
Лабораторна робота
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: