Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Як написати реферат

Категорія: Технології навчання
написати реферат
Реферат - це, перш за все індивідуальна робота, що вимагає певних знань. У рефераті не повинно бути копій з книг чи статей, в іншому випадку текст, що міститься в ньому можна вважати конспектом, слід використовувати кілька джерел літератури.
Тема не повинна бути складною, ви можете не розкрити її суть; і в цьому випадку можуть виникнути труднощі при підборі літератури. Актуальність і ваш власний інтерес - дві основи при виборі теми.
Безсумнівно, Інтернет є одним із сучасних методів для підбору літератури, а головна перевага в тому, що тут крім простої інформації можна знайти електронні версії підручників, і наукові статті на вибрану тему, а можна і купити реферати на замовлення, і взагалі не писати його.
Однак не варто забувати про бібліотеку, адже саме книги комора основного матеріалу. Важливо використовувати журнали та газети в них знаходиться сама «свіжа» інформація.
Зазвичай обсяг реферату в середньому складається з 10 сторінок , вміст тексту з декількох частин: вступу; основної частини; висновків та списку використаної літератури.
Введення - це частина, у якій коротко викладена тема. Тут вказується суть проблеми, викликаний до неї інтерес, коротко розглядається використовувана література і ті автори, які раніше розглядали цю тему.
В основній частині роботи розкривають питання, поставлені у вступі. Основна частина так само складається з декількох розділів і кожна розглядається поетапно. Розкривається суть взятої за основу теми, спростовуються, або підтверджуються ті або інші факти.
Потрібно правильно і логічно викласти матеріал, не порушивши цілісність і не втративши основну думку. Обов'язково слід посилатися на авторів, використовуючи цитати.
У висновку робляться узагальнення про виконану роботу, можна висловити власну точку зору на проблему, запропонувати спосіб її вирішення.
Список використаної літератури - це література, на яку ви робили посилання при написанні реферату. Це відомості, за яким кожен бажаючий може відшукати потрібну книгу.
Важливо пам'ятати, що внутрішній зміст реферату залежить не тільки від правильно підібраної літератури і теми, текст безпосередньо залежить від думки автора. Правильно донесена точка зору - результат відмінної роботи.
написати реферат
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: