Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Навчання за закордонними стандартами

Навчання за закордонними стандартами

Категорія: Технології навчання
Навчання за закордонними стандартами
Незважаючи на те, що випускників наших вузів не чекають за рубежем з розпростертими обіймами, все-таки випускникам деяких вузів закордонні роботодавці раді. Коли компанія набирає у свій штат стажистів без досвіду роботи, вона дивиться на диплом. У закордонних компаній є свій список університетів України, які вважаються кращими по кожному профілі.
Але в деяких наших вузах є одне «але». У нас готовлять фахівців, так званого «широкого профілю», а простіше говорячи, без своєї вузької спеціалізації. Якщо це гуманітарій, то психолог без вираженої спрямованості, просто під час навчання такі студенти проходять всі види психології потроху. А це вже викликає недовіру в роботодавців. З однієї сторони студентові добре, він орієнтується у всіх сферах своєї діяльності, але орієнтується досить поверхово. Можна сказати – десь віддалено. Тому, студентові варто заздалегідь визначитися з вузькою спеціалізацією, щоб направити всі свої навчальні запопадливості в потрібне русло. У противному випадку, випускникові з «широкою» спеціалізацією досить важко буде претендувати на вакансію.
Потрібно споконвічно вишиковувати стратегію особистісного росту, будувати план «створення» себе як фахівця. Для цього, потрібно з першого по третій курси, які є базовими у всіх напрямках утворення, учитися в університеті, а, уже починаючи із четвертого курсу, застосовувати отримані в храмі науки знання застосовувати на практиці. Саме під час практики, можна повністю визначитися у своєму світі спеціалізації. Тому як теорія не може розкрити весь спектр професійного поприща.
В Україні можна одержати гідне утворення, але для цього необхідно бажання вчитися й перевіряти отримані знання на практиці, не відриваючись від навчання, щоб можна було вчасно скорегувати й заповнити пробіли в отриманому утворенні.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: