Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Еволюція суб’єктності в освітніх моделях

Еволюція суб’єктності в освітніх моделях

Категорія: Технології навчання
Диференціація
Впродовж багатьох років вчені роздумують про те, як спроектувати «єдину», «усесторонню» модель середньої освіти для поліпшення освіти, її диференціації. Диференціація – це розподіл учнів з різними здібностями по «категоріях» для досягнення певної освітньої мети. У широкому сенсі дане поняття об'єднує вміст курсу навчання, моделі групування учнів і вчителів, питання управління, форми тестування і інформування і так далі.
Весь спектр цих термінів включає освітня модель, що дає «усестороннє» розуміння освіти. Освітня – це група взаємозв'язаних елементів, що узгоджуються, таких як структура освітніх цілей, оцінка процесу навчання, методи тестування і оцінки.

Моделі носять наступні назви:
1. Відбірково-потокова модель;
2. Постановочна модель;
3. Модель «змішаних здібностей»;
4. Інтеграційна модель;
5. Інноваційна модель.

У світовій педагогіці намітилася загальна тенденція розширення і поглиблення диференційованого навчання, основою якого є темп просування учнів і пов'язаний з ним коефіцієнт інтелігентності IQ. Проблема індивідуалізації навчання особливо актуальна в європейських країнах, де відмовляються від диференціації у формі гомогенних, і переходять до гетерогенних класів і виникає проблема забезпечення засвоєння учбового матеріалу такими, що навчаються різного рівня розвитку із різноманітних соціальних верств.

Провідним принципом індивідуалізації є принцип збагачення, (поповнення стандартної програми), в якому розрізняють два види: горизонтальний або латеральний; вертикальний або інтенсивний. Однією з цілей горизонтального збагачення є створення міжнаочних зв'язків (приклад екстенсивного навчання). При вертикальному збагаченні відбувається інтенсифікація роботи учнів. Оптимальним для збагачення вважається незалежне вчення. Універсальним засобом в формуванні суб’єктивності є індивідуалізація, яку можна використовувати у всіх типах шкіл і класів, а також поза навчанням.

Диференціація
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (1)
SomIllus 12 2018 06:14
сочинение горе от ума чацкий молчалин
акарин кэ инструкция по применению отзывы
сергій пономаренко
Just shapes beats играть 6ff
Приключения электроников прекрасное далёко 01ac7
Вы полагаете все это будет носиться 72f994
Как очистить организм после алкоголя и сигарет e01620
Pyrokinesis кто же перерезал небу горло скачать 59a3943
jbkzrxougbvo
bscduuwsxomt
upanjwbirbrs
fcqwgrmureorence
как собрать кровать ikea
самоделки с алиэкспресс
как пересадить домашнюю розу в другой горшок
Цитувати          1
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: