Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Вживання європейського мовного портфелю для самооцінки рівня володіння іноземною мовою

Вживання європейського мовного портфелю для самооцінки рівня володіння іноземною мовою

Категорія: Технології навчання
підготовки по іноземній мові
Розширення варіативної частини підготовки по іноземній мові, введення різних по своєму характеру додаткових мовних курсів передбачає в перспективі самостійний вибір студентів. Це вимагає серйозної адаптації тих, хто навчається до нових умов. Велику роль при цьому повинні зіграти можливість здобуття консультацій у викладачів іноземних мов, інформованість про цілі і вміст курсів, і, що дуже важливе, самооцінка студента стосовно рівня володіння іноземною мовою.
Формування умінь самооцінки може здійснюватися різними способами. Проте в умовах інтеграції української вищої освіти в єдиний європейський простір особливої актуальності набуває вживання міжнародних інструментів. До таких інструментів може бути віднесений європейський мовний портфель (European Language Portfolio), який є невід'ємним компонентом Європейського студентського паспорта (European Student Pass).
Європейський паспорт складається з п'яти документів: відомостей про кваліфікацію (CV), відомостей про досвід перебування в зарубіжних вузах (частина документа, що носить назву «Европейская мобільність» (European Mobility), додатки до диплома (Diploma Supplement), додатки до посвідчення і мовний портфель.

підготовки по іноземній мові


Основним документом європейського паспорта є відомості про кваліфікацію (СV). Цим документом є вдосконалений варіант об'ємного європейського резюме.
У документі «Європейська мобільність» містяться відомості, що надаються вузами про досвід конкретного студента по перебуванню в різних вузах в цілях навчання. Додаток до диплома, як відомо, розроблено Радою Європи і ЮНЕСКО. Він відображає результати студента. Додаток до диплома повинен видаватися всім випускникам тим вузом, який видає диплом.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: