Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Особливості навчання студентів-заочників

Особливості навчання студентів-заочників

Категорія: Технології навчання
навчання студентів-заочників
Всі форми навчання взаємозв'язані загальними проблемами, і в той же час кожна має лише їй властиві педагогічні проблеми. У заочному вченні – це дефіцит учбового часу, реалізація педагогічного керівництва в міжсесійний період, забезпечення поточного контролю знань, організація самостійної діяльності студентів і ін.
У зв'язку з тим, що по заочній формі навчання повинна забезпечуватися підготовка фахівців, рівнозначна денній формі вчення, при складанні учбових планів і програм для студентів-заочників за основу беруться відповідні документи денної форми вчення. Інакше кажучи, учбові плани і програми для студентів-заочників є похідними від учбових планів і програм денної форми вчення. А ось умови реалізації цих планів і програм різні.
Найважливішим компонентом процесу навчання є його мотивація. Специфічною межею студентів-заочників є наявність сильного, суспільно значимого типа мотивації їх вступу до вузу.

навчання студентів-заочників


Особливостями контингенту студентів-заочників є:
- по-перше, неоднорідність складу студентів. В основному це люди, що мають достатню професійну орієнтацію, сповна склалися, на формування яких значний вплив зробили не лише сім'я, школа, але і досвід роботи на виробництві;
- по-друге, значимі вікові відмінності студентів, що обумовлює необхідність диференційованого підходу в їх вченні.
- по-третє, наявність стійкої мотивації вчення виступає як ефективна зовнішня стимул-реакція процесу само стимуляції в навчальній діяльності.
Отже, аналіз учбової діяльності студентів-заочників не можна вести відірвано від соціально-історичних умов, від їх виробничої і суспільної діяльності.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: