Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Дистанційне навчання в сучасному освітньому процесі і суспільстві

Дистанційне навчання в сучасному освітньому процесі і суспільстві

Категорія: Технології навчання
Дистанційне навчання

Сучасне суспільство характеризується високою потребою у відкритому доступі до інформації без обмежень за об'ємом і швидкості трансляції. Нові технології зберігання і запису інформації у вигляді баз даних відкрили великі можливості для збагачення традиційного освітнього процесу додатковою аудіовізуальною інформацією і зробило доступною цю інформацію для найширших шарів суспільства. Також найчастіше за все студенти шукають в інтернеті по запросу купити диплом київ, що спонукає на переосмислення та важливість наявності освіти і не важливо навчались ви заочно, очно, чи дистанційно, головне наявність диплому, що може кваліфікувати Вас як спеціаліста.

Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в процесі освіти відкриває принципово нові можливості для ефективного вивчення і подальшого професійного і особового зростання людини, дає можливість інтенсивно розвиватися дистанційним технологіям навчання, що дозволяють отримувати необхідні знання незалежно від розташування студента, що навчається в часі і просторі, що створює умови для вільного вибору навчальних дисциплін.

У сучасній науці дистанційна освіта розглядається не просто як технологія передачі учбової інформації на відстань, але як дидактична категорія і освітня система, тобто як складова частина теорії навчання.
Дослідження процесу становлення і розвитку дистанційної освіти в світі і в Україні дозволяє зробити два основні висновки: по-перше, дистанційну освіту необхідно розглядати як природний етап розвитку традиційної системи освіти, по-друге, максимальну ефективність учбового процесу дозволяє забезпечити оптимальне поєднання різних освітніх технологій.

На думку провідних фахівців в області освіти, в подальшому розвитку системи освіти має бути зроблений акцент на комбіноване або змішане навчання. Концепція комбінованого навчання передбачає використання в сучасному освітньому процесі всіх можливостей, що надаються як традиційних, так і нових освітніх технологій. Крім того, навіть традиційна освіта сьогодні повинна збагачуватися новими технологіями навчання.

Дистанційне навчання
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: