Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Пісні як засіб активізації і підвищення ефективності навчання студентів на уроках англійської мови

Пісні як засіб активізації і підвищення ефективності навчання студентів на уроках англійської мови

Категорія: Технології навчання
підвищення ефективності навчання студентів

Сьогодні в сучасному суспільстві особлива увага приділяється вихованню людини, здатної бути успішним в професійній діяльності. Виховати всесторонньо розвинену особу – це не лише завдання школи, але і вузу. При цьому необхідно підкреслити, що знання іноземної мови для кар'єрного зростання є не лише бажаним, але і обов'язковим.
Для успішного продовження освіти у вмісті і методиці дисципліни необхідно враховувати рівень лінгвістичної підготовленості студента, умови вивчення іноземної мови в даному вузі, професійну спрямованість, мотивацію вивчення дисципліни, а також заповнювати те, що не дістає в самому вмісті освіти.
Досвід використання різних підручників при вивченні іноземної мови показує, що автори зазвичай використовують набір більш менш вдало підібраних тим, таких, що є лексичним і граматичним мінімумом. Оскільки набори в навчальних посібниках різноманітні, об'єм лексичного і граматичного мінімуму також коливається, у студентів виникають пропуски в знаннях, уміннях і навиках. В ході подальшого вивчення іноземної мови виникає проблема різнорідності знань в учбовій групі, що ускладнює процес вивчення і знижує його ефективність.
Щоб процес навчання був цікавим, багато викладачів іноземної мови використовують музичний і пісенний матеріал. Традиційне заучування тексту багато викладачів вважають недостатнім. На наш погляд, для повноцінного використання пісень для дії на студентів необхідно використовувати нові підходи до роботи з аутентичним підходом.

підвищення ефективності навчання студентів


Музика – це один з найефективніших способів дії на відчуття і емоції будь-якої людини. Це невід'ємна частина нашого життя, ми всі маємо музичні переваги, і багато людей із задоволенням слухають по радіо пісні улюблених авторів і виконавців. Музика є частиною культури, слухаючи музику народу, мову якого вивчають студенти, вони глибше пізнають його культуру, побут, традиції, менталітет.
Пісні сприяють вирішенню завдань естетичного виховання, сприяють об'єднанню колективу, розкривають і розвивають творчі здібності студентів. Завдяки поліпшенню психологічного клімату, активізується мовна діяльність студентів.
Робота з використанням пісень активізує інтерес до вивчення іноземної мови. Оскільки нові слова вводяться в цікавій і доступній формі, їх запам'ятовування відбувається мимоволі. Далі студенти використовують їх і фрази, що запам'яталися в своїй монологічній і діалогічній мові. Ті, хто зазнає труднощі через слабеньку підготовку в школі, теж включаються в роботу і дістають можливість вивчити лексичний і граматичний матеріал в доступній і цікавій формі.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: