Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » До питання про використання методу моделювання в процесі підготовки майбутніх фахівців у вузі

До питання про використання методу моделювання в процесі підготовки майбутніх фахівців у вузі

Категорія: Технології навчання
підготовки студентів

У сьогодняшніх умовах, соціально-економічного розвитку українським суспільством, що склалося, усвідомлюється важливість підготовки конкурентоздатних фахівців, здібних до успішної адаптації в швидко змінних умовах професійної діяльності і освіти. Це вимагає зовсім нових підходів до підготовки майбутніх фахівців. Новим перспективним напрямом в умовах модернізації освіти є метод моделювання процесу підготовки студентів.
На підставі аналізу сучасних потреб ринку праці, вимог працедавців, специфіки діяльності працівників соціально-гуманітарного профілю ми встановили, що суспільству потрібний новий фахівець – активний, мобільний, емоційно стійкий, цілеспрямований, який бажає і може розвиватися. У зв'язку з цим особливого значення набуває така якість як здібність до прогнозування, необхідна для побудови стратегії свого особистого і професійного розвитку, кращого виконання професійних завдань, оскільки етап прогнозу дуже важливий. Він дозволяє виконувати діяльність швидше і з меншими затратами.
Розвиток здібності до прогнозування у студентів відбувається в процесі підготовки до професійної діяльності у вузі. Воно адекватне логіці розвитку людини студентського віку, як періоду складної структуризації інтелекту.
Розвиненість прогностичної здатності студентів як інтеграційної якості слід визначати по структурних компонентам, значення яких дають можливість визначити в цілому рівень її розвитку – високий, середній, низький.
Таким чином, вживання способу моделювання в процесі реалізації учбової діяльності у вузі забезпечує ефективність розвитку прогностичної здатності у студентів соціально-гуманітарного профілю.

підготовки студентів
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: