Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Навчання відповідно болонській системі

Навчання відповідно болонській системі

Категорія: Технології навчання
навчання у вищих навчальних закладах

Оскільки навчання у вищих навчальних закладах країни відбувається відповідно болонській системі, на кінцеву оцінку з будь-якого предмету впливає не тільки оцінка за модуль, але й оцінка роботи студента на кожному занятті.

У медичних ВНЗ виставлення оцінок відбувається наступним чином. Кожне заняття кожен студент отримує дві оцінки: одну – за тести, іншу – за усну відповідь. Оцінки ставляться за п’ятибальною шкалою. Наприкінці занять з предмету викладач має підрахувати середнє арифметичне усіх поточних оцінок кожного студента. Це середнє арифметичне складає шістдесят відсотків кінцевої оцінки. Ще сорок відсотків – оцінка за модуль, який також складається з усної та тестової частин.

У математичних та гуманітарних університетах розповсюджена накопичувальна система: за кожну виконану роботу студент отримує певний процент кінцевої оцінки. Тобто якщо студент не підготувався до декількох занять, але готувався до інших, він має велику можливість отримати високий бал з предмету.

Усі оцінки виставляються у залікову книжку за п’ятибальною шкалою, за системою латинських літер та у відсотках. Стипендію отримують ті студенти, середній бал оцінок за сесію (тобто з усіх предметів) у яких не нижче вісімдесяти відсотків.

навчання у вищих навчальних закладах
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: