Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Вимоги до оформлення курсової роботи

Вимоги до оформлення курсової роботи

Категорія: Технології навчання
Вимоги до оформлення курсової роботиНаписання курсової роботи невід'ємна частина життя кожного студента. У того, хто стикається з цим вперше, виникає величезна кількість питань. І, якщо щодо тематики і всього, що з нею пов'язано все просто, то в питанні оформлення роботи можна скласти список вимог, яких дотримується кожен навчальний заклад.

1. Курсова робота виконується на аркуші формату А4 (розмір 210 х 297 мм) у книжковому форматі. Зошитові листи або листи інших форматів не використовуються. Виключення можуть складати креслення в додатках (їх допустимо подавати на аркушах формату А3).

2. Розмір шрифту слід вибрати 12 або 14, тип Times New Roman або Arial. Міжрядковий інтервал повинен бути полуторним (в рідкісних випадках подвійний).

3. Обов'язково використовувати поля на сторінці. Вони повинні становити: по 20 мм зверху і знизу, 30 мм зліва (це обумовлено тим, що курсові роботи зазвичай зберігаються в папці зі швидкозшивачем) і 15 мм справа. Кожен новий абзац слід починати з нового рядка з відступом у розмірі 15 мм.

4. Нумерація аркушів у курсовій роботі – обов'язкова. Починатися вона повинна з 3-ї сторінки (розділ «Вступ»), якщо звичайно зміст курсової не займає більше однієї сторінки (в іншому випадку можливе початок нумерації і з 4-ої, 5-ої сторінки і т. д.).

5. Кожен новий розділ курсової роботи повинен починатися з нового аркуша.

6. Найменування кожного розділу курсової роботи рекомендується вирівнювати по центру. У заголовках розділів і підзаголовках крапки не ставляться. Сам текст глав вирівнюйте по ширині сторінки.

7. Сама курсова робота повинна складатися з наступних частин:

-Титульний аркуш;
-Зміст;
-Введення (у ньому ставиться мета дослідження і описуються методи, з допомогою яких ви будете досягати поставлену мету курсової роботи);
-Основна частина. Вона складається з теоретичної (в якій студент вивчає і аналізує навчальні посібники, присвячені темі його дослідження) і практичної (в якій учень описує результат застосування знань з теоретичної частини на практиці);
-Висновок. У ньому автор робить висновок про отримані результати.

Завершує курсову роботу список використаної літератури та додатки. Додаток може і не бути. Але якщо воно є, то на нього повинні бути посилання в курсовій роботі.

Дотримуючись цих простих правил, ваша курсова робота заробить додаткові півбала до загальної оцінки й прихильне ставлення за акуратність оформлення у викладача.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (2)
SomIllus 12 2018 02:42
аудио тренинги загрузить
бедные голуби аккорды
поделиться joomla
Кремлевская диета голубика 1fbc43
Android games strategy games for b1d6
Аниме игры на psp на русском 82f74c1
Рабочая тетрадь по биологии 7 класс латюшин ответы 4d76
Приказ о создании бракеражной комиссии в доу fa8d43c
mbsvlmpthyzd
okgcbkbrzmjj
hbusnbvdinjh
xvchbwmureorence
подставка для проектора своими руками
туризм россия 2015
жень шень лечение лечебный болезнь
Цитувати          1
JeaHops 25 2019 16:08
Cialis Online Pharmacy Reviews Priligy Verschreibungspflichtig ciproflaxin Authentic Propecia
Цитувати          2
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: