Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Особливість навчального процесу в університеті

Особливість навчального процесу в університеті

Категорія: Технології навчання
Особливість навчального процесу в університеті Особливістю навчання у вузі є наявність багатьох форм навчання. Спочатку студенти повинні набути теоретичні знання з певного предмету. Для того існують лекції. У наш час будь-яка людина, яка вміє користуватися Інтернетом може дістати будь-яку інформацію.
Тому, навіть пропустивши лекцію, студент може самостійно вивчити інформацію по темі лекції. Після того, як студенти прослухали лекцію, можна приступати до практичних занять. Семінарські заняття призначені для того, щоб студенти закріпили отримані знання. На ці заняття вони готують різні доповіді, повідомлення або презентації з тем. Закріплення отриманих у виші проводять у формі диспуту.
На тому занятті група студентів на чолі з викладачем обговорюють заздалегідь обумовлену тему. І викладач, і студенти повинні перед цим заняттям теоретично підкуватися. Мозковий штурм є ефективним методом розуміння теми предмета. На такому занятті всі присутні генерують ідеї, розвивають думку з даної проблеми.
Любите смотреть экстремальные фото, тогда фото за 1 секунду до смерти как раз для вас.
Всі наведені вище форми навчання в університеті розвивають логічне мислення, здатність студентів обирати з достатку матеріалу головне і висловлювати свою думку.
Навчання у вузі сьогодні передбачає більшу частину самостійної роботи. Сучасні студенти мають доступ до будь-якої інформації. Вони можуть самостійно вивчати будь-яку тему. Отримати теоретичні знання вони можуть і на лекціях. На інших заняттях студенти самостійно застосовують отримані знання на практиці. Завдання викладача-спрямувати студента, контролювати процес навчання.
Контроль за навчальним процесом виступає потужним методом навчання. Адже для того, щоб здати залік, набрати потрібний бал, студент повинен вивчити певну кількість матеріалів і володіти певними знаннями. Контроль Може бути тематичним і підсумковим.
У школі, крім того, ще вчитель веде поточний контроль. Протягом усього навчального процесу він стежить за тим, щоб учні готувалися до занять. В університеті в основному ведеться тематичний і підсумковий контроль. Першокурсники спочатку відчувають свободу у навчанні, адже вчитися ніхто не змушує. Але після першої провалену сесії, вони розуміють всю серйозність навчання.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: