Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Правила оформлення контрольної роботи

Правила оформлення контрольної роботи

Категорія: Технології навчання
Правила оформлення контрольної роботиКонтрольні роботи виконуються як правило, для того, щоб систематизувати теоретичні знання і поглибити їх. Більше того, тут робиться акцент на практичні вміння і найбільш важливі теми досліджуваних дисциплін. КР завжди є контролем знань з навчальних дисциплін.

Результати контрольної роботи

Якщо виконується контрольна робота, то тут є самоконтроль. У цьому випадку такий самоконтроль може:

• Розвивати мислення і служити основою засвоєння навчального матеріалу.

• Може сприяти активній підготовці до іспитів і набуває навички, які потрібні для виконання дипломних робіт.

• Зазвичай КР може мати теоретичні питання та практичні завдання.

Це можуть бути тести задачі та інше. Контрольна робота завжди різна за змістом. КР повинні виконуватися по методичним вказівкам, які розробляються на картах, якщо не буде виконаний правильно кожен план завдання до контрольної роботі, то вона зазвичай повертається на доопрацювання.

Контрольну роботу необхідно оформляти за існуючим стандартам. Що стосується обсягу контрольної роботи, якщо вона зроблена на комп'ютері, то це повинно займати 12 сторінок. Якщо робота проводилася рукописним способом, то може бути 24 сторінки. Сторінки можуть нумеруватися арабськими цифрами. Зазвичай вони мають поля для викладача. На теоретичні питання зазвичай дають відповіді, починаючи з номера і повна назва питання. Якщо ви вирішуєте задачу, то треба спочатку написати умову і тільки потім привести хід рішення. Необхідно вказати за якими розрахунками вирішується завдання. Контрольна робота може завершуватися підписом студента та дати виконання.
Вимоги

Тут можна вказати деякі вимоги, які звичайно пред'являються до розробки методичних вказівок виконання КР. Зазвичай методичні вказівки включають в себе розділ:

• Теми та ведення.

• Пояснення і список літератури.

• У методичних вказівках повинні перебувати не менше десяти варіантів різних контрольних завдань.

У кожному завданні по контрольній роботі повинні бути практичні і теоретичні питання. Після того як контрольна робота виконана студентом, то вона зазвичай здається методисту на факультеті, наприклад, заочного навчання.

Здавати роботу, важливо не менш ніж за 10 днів до того, як почнеться екзаменаційна сесія. Всі контрольні роботи мають знаходитися у спеціальній відомості. Після того як робота перевірено викладач може написати рецензію в кінці контрольної роботи і поставити оцінку.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: