Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Особливості здачі предметів в університеті

Особливості здачі предметів в університеті

Категорія: Технології навчання
Особливості здачі предметів в університетіПротягом усього семестру кожен студент відвідує різного роду заняття: лекції, практичні заняття або лабораторні роботи. Для того щоб випустити висококваліфікованих фахівців, навчальні заклади повинні постійно контролювати засвоєння знань, тому в житті кожного студента наступає певний момент, коли необхідно показати все, чого він навчився за певний період. Це проміжна атестація, залікова тиждень і сесія.

Проміжна атестація (перша контрольна точка) передбачає перевірку знань за певний період, найчастіше, за пів семестру з усіх предметів. Атестація може виставлятися на основі наявних знань у студента або за результатами певної роботи. Це можуть бути або контрольні лабораторні роботи, теоретичні колоквіуми, зрізи знань або індивідуальні домашні завдання.
Друга контрольна точка проходить перед сесією. Організація у неї така ж, як і в першій, але вона плавно переходить в залікову тиждень, тому майже не помітна. На залікової тижня учні здають заліки, в залежності від вимог викладача, або ж отримують його автоматично.

Після двох контрольних точок та залікової тижня настає сесія. У багатьох студентів вона викликає тільки неприємні відчуття, але все ж знаходяться і ті, кому сесія доставляє задоволення. Багато вважають, що це відмінники або хорошисти. Але іноді трієчники теж в плюсі, адже в багатьох вищих навчальних закладах існує балло-рейтингова система, яка полегшує багатьом студентам життя. Суть її проста: протягом семестру необхідно активно виступати на практичних заняттях, відвідувати лекції, виконувати роботи, дані викладачем. Від самого студента безпосередньо залежить, чи буде він здавати залік або отримає автоматично, і яку оцінку він хотів би отримати в кінці семестру за іспит. Але іноді, незалежно від рейтингу, викладач влаштовує іспит для всіх.

В залежності від результатів залікової тижня і сесії, студенту може виплачуватися академічна стипендія, у разі, якщо сесія закрита на «добре» або «добре» і «відмінно», і підвищена академічна, якщо сесія повністю закрита на «відмінно».

Таким чином, можна бути студентом і мати дохід, нехай навіть і невеликий.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: