Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Стилі навчання

Категорія: Технології навчання
Стилі навчання

Відомо, що різні люди віддають перевагу різним стилям і методів навчання. Стилі навчання є способами, якими навчаються люди. Кожна людина поєднує різні стилі навчання. Деякі люди мають якийсь один домінуючий стиль і в набагато меншому ступені використовують інші стилі. Деякі використовують різні стилі при різних обставин. Немає єдиного для всіх правильного поєднання або використання стилю. Стиль навчання не визначений. Ви можете розвинути і розширити здібності в ще невідомих вам стилях, а можете поглибити сприйняття тих стилів, якими вже добре володієте.

Застосовувати знання про стилі навчання та задіяти загальний інтелект для того, щоб вчитися - відносно новий підхід. Педагоги тільки недавно почали визнавати його. Традиційне навчання використовувало (і продовжує використовувати), в основному лінгвістичні та логічні навчальні методи, а також дуже обмежений діапазон навчальних технологій. Багато шкіл все ще сподівається на заснована на книгах навчання, багатократне повторення та іспити для мотивації і контролю.

Якщо людина знає і розуміє свій власний стиль навчання, він може ефективніше використовувати підходящі для нього методи. Це покращує швидкість і якість засвоєння матеріалу.

Сім основних стилів (способів) навчання

  • Візуальний (просторовий): використання графіки, малюнків і об'ємних моделей.
  • Аудіальний (слуховий, музичний): використання звуків і музики.
  • Лінгвістичний: використання слів, як у письмовому вигляді, так і у вигляді лекцій.
  • Фізичний (кінестетичний): використання відчуттів тіла, рук, дотиків.
  • Логічний (математичний): використання логіки, роздумів і систематизування.
  • Соціальний: навчання у групах або з іншими людьми.
  • Відокремлений (внутрішньоособистісний): навчання відокремлено від інших, використання самостійного навчання.

Навіщо знати стилі навчання?

Ваш стиль навчання має більше значення, ніж ви, можливо, думаєте. Ваші переваги керують процесом навчання. Вони також впливають на те, як ви внутрішньо осмысливаете досвід, як ви запам'ятовуєте інформацію, і навіть впливають на слова, які ви вибираєте.

Дослідження з допомогою технологій фіксування мозкових імпульсів показують, що різні стилі навчання активують різні частини мозку. Включення більшої області мозку дозволяє підвищити ефективність навчального процесу.

Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (1)
JeaHops 14 2019 13:51
Is Ceflaclor The Same As Amoxicillin brand levitra 20 mg online india Usaovernightpharmacy Buy Generic Viagra Australia
Цитувати          1
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: