Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Дистанційне навчання — що це таке?

Дистанційне навчання — що це таке?

Категорія: Технології навчання
Дистанційне навчання — що це таке?У сучасному світі, з кожним днем, надзвичайно велику популярність набирає так називане «Дистанційне навчання».

Дистанційне навчання – це спосіб навчання студентів на великій відстані, яке реалізується за допомогою технологій Інтернету, а також інших засобів комунікації. При цьому, дане вчення не має ніяких відмінностей з очним, студенти мають ту ж відпрацьовану навчальну програму, тільки в електронному вигляді.

Переваги навчання дистанційно:

-Знижуються витрати коштів на проведення навчання ( оренда приміщень, поїздки вчителів та учнів до місця навчання);
-Підвищується якість самого навчання студентів за рахунок застосування об'ємних бібліотек;
-Можливість проводити лекції для величезної кількості людей;
-Створення єдиної освітньої середовища.

Типи дистанційного навчання

Всі освітні заклади, які пропонують дану систему навчання, поділяються на три основні категорії:

Натуральні університети
У США такі освітні заклади можна перерахувати на пальцях, так як програмного навчання на магістратуру або бакалавра у них не дуже багато. «Натуральний» університет має певну ступінь акредитації і акредитовані системи навчання. Тому для вибору натурального університету, має велике значення знати, яку саме ступінь акредитації має та чи інша система навчання.

Кваліфікаційні курси або корпоративні тренінги
Дані заклади займаються проведенням курсів навчання, тренінгів, програм, для отримання спеціального сертифіката та інших освітніх документів для розвитку та підвищення професійних навичок. Як правило, дані навчальні програми не мають ніякої ступеня акредитації, вони формуються відповідно до особистих переваг клієнтів. Отже, даний вид дистанційного навчання має величезне розходження щодо якості навчальної програми.

Стандартні інститути з онлайновим навчанням
Величезна кількість сучасних інститутів і коледжів все частіше стали надавати програми навчання в режимі онлайн. Так вони розширюють список своїх навчальних програм і роблять дистанційну навчання більш доступною для кожної людини.

Як навчається дистанційно?

Всі програми дистанційного навчання мають безліч форм навчання.

Заняття в чаті – дані заняття проводяться за допомогою технологій чату. Всі лекційні заняття здійснюються в загальному чат-кабінеті, і кожен учень має можливість задати питання викладачеві. Також існують цілі чат-школи, які мають свій певний курс лекційних занять.

Веб-заняття – лекції, здійснення яких проводиться за допомогою телекомунікаційних засобів інформації. До програми занять входять: стрічки, семінари, практичні роботи, конференції а також лабораторні заняття.

Телеконференція – найчастіше проводяться за допомогою розсилок на ел. пошту студента. Для таких телеконференцій властиво придбання певних освітніх навичок і знань.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: