Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» Технології навчання » Школа Іноземної Мови - Вивчення Мови Може Бути Цікавим!

Школа Іноземної Мови - Вивчення Мови Може Бути Цікавим!

Категорія: Технології навчання
Школа Іноземної Мови - Вивчення Мови Може Бути Цікавим!В наш час володіти іноземною мовою – це відмінна прерогатива в житті. А, якщо ви будете знати кілька, то успішна кар'єра вам просто гарантована. Інша справа, що іноземна мова піддається у вивченні не кожному. Щоб освоїти звичайні правила та вміти застосувати їх на практиці, потрібно докласти чимало зусиль. По-перше, знадобиться школа іноземної мови. Завдяки їй ви зможете освоїти ази легко і доступно. В чому секрет, запитаєте ви? Відповідь проста – школа іноземної мови пропонує до ваших послуг кваліфікований педагогічний склад вчителів з досвідом і знаннями, а також можливість спілкування з іноземними носіями .

Кожна школа изучения иностранных языков має необхідну методику, яка допомагає в індивідуальному порядку підійти до кожного студента, з'ясувавши його сильні і слабкі сторони.

Розглянемо кілька найбільш популярних методик, які дуже часто застосовують на практиці курси вивчення іноземних мов.

Комунікативний Метод
Цей метод заснований на одночасному розвитку кількох базових навичок (аудіювання, читання, граматика, письмова та усна мова). Головна мета кожного педагога – навчити студента користуватися іноземною мовою. Вирази іноземною, граматичні структури, лексика викладаються учням в контексті емоційно забарвленої і реальної ситуації, що сприяє міцному і швидкому засвоєнню необхідного матеріалу. Комунікативний Метод руйнує психологічний бар'єр між учнем і вчителем. Сюди можна віднести роботу в парах і групах, численні ігри, участі в обговореннях.

Переказний та граматичний метод

Граматика практично завжди пояснюється на рідній мові, наводяться приклади іноземною мовою. Акцент робиться на правильному писанні речень і текстів на чужих мовах.

Аудіолінгвальний метод

Граматика не так пояснюється в спілкуванні з учителем, як у прослуховуванні записів. Студентам надаються аудіо касети з правилами іноземною або російською мовою, наводяться приклади. Учні повинні не просто слухати, але і повторювати все почуте.

Методика 25 кадру

На сьогоднішній день вважається, що метод 25 кадру – це найефективніший спосіб освоїти іноземні мови. Як він діє: студенти на підсвідомому рівні сприймає інформацію у вигляді кількох слів англійською і російською, які вони бачать на екрані.

Методика Шехтера Ігоря

Головна особливість такого способу вивчення мови – це сприйняття чужого, як рідного. На перших порах для реалізації учнів навчають висловлювати свої припущення у вигляді висловлювань, а вже далі враховується використання різного граматичного матеріалу. Дане навчання ідеально підходить для всіх старше 16 років. Школа іноземної мови для дорослих частенько застосовує дану методику. Дорослим то і справа подобається міркувати на вільні теми.

Методика Дениса Рунова

Денис Рунов – відомий психолог і лінгвіст. Його спосіб володіння іноземними мовами полягає у вивченні граматичного матеріалу з застосуванням графічних символів і заучуванні нових слів способом прямої асоціації. Така методика також знайшла широке застосування на курсах іноземних мов, тим не менш, вона рекомендується для вивчення дітям старше 14 років. Як бачите, школа іноземної мови володіє безліччю способів викладання, кожен з яких педагог особисто підбирає індивідуально для кожної групи або людини окремо. Все що від вас потрібно – це бажання вивчати іноземну мову. Якщо такого настрою не буде, ніяка методика освоїти мови вам не допоможе. Крім того, бажано після вивчення мови, використовувати його надалі, щоб не забувати.

Англійська по Скайпу

Сьогодні все більш популярним стає вивчення англійської мови по скайпу, в спілкуванні з носієм мови. Процес може бути цікавий і відразу розвиває практичну сторону володіння мовою.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: