Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Академічна стипендія

Категорія: Стипендії
розмір звичайної стипендії

З 1 числа місяця, що настає після проведення семестрового контролю згідно до навчального плану, на момент визначення результатів майбутнього семестрового контролю, призначається академічна стипендія.
Для українських студентів ВНЗ III та IV рівня акредитації, які мають денну форму навчання та планують отримати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр», «спеціаліст» або «бакалавр» з 1.09.2012 року розмір академічної ординарної мінімальної (звичайної) стипендії складає 730 грн. 00 коп. на 1 місяць.
Загальний розмір звичайної стипендії має залежність від середнього балу успішності. Учні, які отримали середній бал від 4.00 до 4.99 мають стипендію у розміром 730 грн. на місяць, а студенти з середнім балом 5.00 – 790 грн. на місяць.
Для студентів ВНЗ I та II рівня акредитації, які мають денну форму навчання та планують отримати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» або «молодший спеціаліст» з 1.09.2012 року розмір академічної ординарної мінімальної (звичайної) стипендії складає 550 грн. 00 коп. на 1 місяць.
Розмір щомісячної звичайної стипендії також прямо залежнить від середнього балу успішності. Учні, які отримали середній бал від 4.00 до 4.99 мають стипендію розміром 550 грн. на місяць, а студенти ВНЗ з середнім балом 5.00 – 600 грн. на місяць.

розмір звичайної стипендії

Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (1)
reithFaF 20 2018 01:44
asian diet high in salt effect on urine production
healthy choice and diet food
pecs and six pack abs review thomas
Dieta disociata cat ati slabit 512225
Copper as a dietary mineral in the body 0008
Australian dietary guidelines sodium 3c80a
Does sprinting burn more fat 8675c
2010 dietary guidelines for carbohydrates and sodium b94f0e
msaizhkpnqlz
nhsuhvuotene
cblwxixqqtsg
cnqhqfmureorence
take calcium lose weight fast in 2 weeks 10 kg
beauty weight loss fitness app free
crossfit diet plan to lose fat
Цитувати          1
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: