Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Формування системи оцінки діяльності професорсько-викладацького складу

Формування системи оцінки діяльності професорсько-викладацького складу

Категорія: Наука, технології і розробки
 оцінки діяльності професорсько-викладацького складу
Пріоритетною інноваційною системою, що набула поширення в останні роки, стала рейтингова система, яка спонукала на доцільність та необхідність комплексної оцінки всіх напрямків діяльності співробітників вузу як основної складової забезпечення якості науково-педагогічної діяльності.
Створення системи об'єктивної оцінки якості професійної діяльності окремого викладача є однією з актуальних проблем, що стосуються взаємин не тільки всередині самого медичного вузу, але і взаємодії новітніх освітніх систем з соціумом.
Робота викладача університету по своїй багатогранності є майже універсальною. Він повинен бути кваліфікованим фахівцем у своїй галузі знань, хорошим педагогом, вихователем, продуктивним вченим.
Як відомо, педагогічна діяльність відноситься до творчого виду діяльності, де можливі різні варіанти оцінки її результативності, ефективності та якості, особливо в умовах кредитно - модульної системи організації навчального процесу. Ці обставини призводять до створення різних підходів до побудови рейтингової моделі, що включає як методологічний компонент, так і процедуру практичної його реалізації.
Оцінка діяльності професорсько-викладацького складу здійснюється на основі кваліфікаційних стандартів, згідно з якими викладач повинен відрізняти умінням спілкуватися з аудиторією, чіткою організацією навчального процесу, послідовною побудовою навчального матеріалу, доступним стилем викладу, вмінням стимулювати активну пізнавальну діяльність студентів. Велика увага приділяється результативності наукових досліджень, ефективному керівництву аспірантами, студентами.
І нарешті, в основі структури рейтингу лежить таке поняття, як компетенція. Це важливий особистісний ресурс, який забезпечує не лише професійну підготовку, а й описує соціальні якості, бажання і здатність змінювати і підвищувати рівень своєї професійної підготовки та загальної освіти.
Десятирічний досвід використання рейтингової системи оцінки багатогранної діяльності переконливо свідчить про її позитивний вплив на всі напрямки діяльності викладацького складу.
 оцінки діяльності професорсько-викладацького складу
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: