Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Сучасна освіта і навчання

Категорія: Наука, технології і розробки
Сучасна освіта

Весь навчальний процес пронизаний науковими підходами і методами. Сучасна освіта і навчання дуже швидко змінюються, це зумовлюється стрімким впровадженням нових інформаційних технологій в освітні процеси, що стає причиною того, щоб цілі і завдання освіти були переосмислені. Сучасному суспільству потрібні фахівці, які не просто мають певний багаж знань, а й знають як поводитись у нестандартних ситуаціях, та здатні адаптуватися к швидкозмінним умовам середовища та потокам інформації.
Одним з найважливіших завдань поставлених перед сучасною освітою є інтегрування здобутків науково-технічного прогресу в процеси навчання, для чого потрібно комп’ютеризувати навчальні заклади, створити і розвивати єдине інформаційне середовище, розроблювати нові освітні методики, навчальні програми та віртуальні комп’ютерні практикуми.
Наука має ще багато чого зробити для того щоб створити такі моделі освітніх процесів, які будуть збалансовано співвідносити природничі і гуманітарні компоненти сучасних знань. Дуже важливим є те, щоб своєчасно впроваджувалися такі методи як ділові ігри, мозковий штурм, різні тренінги і багато іншого. Процес навчання сприяє створенню інтелектуального потенціалу, який в свою чергу є складовою розвитку сучасної техногенної цивілізації.


Сучасна освіта
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: