Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Боротьба з молодіжним безробіттям

Боротьба з молодіжним безробіттям

Категорія: Україна-молодь
проблема молодіжного безробіття
Життя в столиці України вимагає наявності фінансів. Саме тому багато студентів останніх курсів намагаються поєднати навчання з роботою. Головною причиною цього стає потреба в додатковому заробітку.
Підібрати актуальні пропозиції і дослідити усі вакансії для студентів сьогодні досить просто. Допомагає в цьому молодим фахівцям, як правило, Інтернет.

За даними столичних порталів працевлаштування найбільший попит на фахівців, що не мають досвіду роботи, спостерігається у сфері продажів. У цій галузі розміщується близько 16% усіх вакансій для студентів. Молоді випускники ВНЗ затребувані у сфері IT- технологій (близько 13%). Активно беруть студентів в адміністративний персонал і сферу послуг. Особливо це стосується сезонних робіт на літо.

Проблеми ринкупроблема молодіжного безробіття


Попри те, що робота для студентів представлена багатьма вакансіями, більшість молодих претендентів не можуть знайти добре оплачувану роботу за фахом.
Нині проблема молодіжного безробіття стає особливо актуальною. Головною причиною її виникнення більшість фахівців називають невідповідність реальних запитів ринку і державних замовлень на навчання. Щорічно з українських університетів випускається більше 500 тис. молодих фахівців, більшість з яких не може влаштуватися на високооплачувану роботу.

Багато кадрових аналітиків вважають, що сучасні ВНЗ практично не готують своїх студентів до сучасних реалій бізнесу. Представники університетів, навпаки, стверджують, що сучасний бізнес орієнтований лише на швидке отримання прибутку, а не розвиток особистості.

Молодіжне безробіття сьогодні - це не лише проблема нашої країни. У інших країнах це питання стоїть не менш гостро. Згідно інформації Міжнародної Організації Праці, рівень безробіття серед молодих фахівців у світі складає сьогодні близько 12%.
Окрім цього ВНЗ, як правило, не співпрацюють з бізнесом. А самі студенти не сильно прагнуть отримати професію, яка надалі може принести хороші заробітки.

За даними аналізу ринку праці проведеного Центром "Розвиток КСВ", випускників столичних ВНЗ зазвичай не приймають на бажану роботу через не високий рівень практичної підготовки (59%), великих зарплатових очікувань і бажання швидкого кар'єрного зростання (40%), відсутності досвіду роботи (37%).

проблема молодіжного безробіття
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: