Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Освіта психолога

Категорія: Україна-молодь
Освіта психолога
Психологія для сучасного суспільства є одним з найпопулярніших наукових напрямків.
Всі ми потроху прагнемо пізнати ази цієї науки: проходимо психологічні тести, психологічні прийоми ведення бізнесу, використання психології у взаєминах і т.д. Однак ці спроби самоосвіти в корені відрізняються від канонічної освіти психолога.
Що ж таке освіта психолога? Можна сказати, що вона являє собою теоретичну і практичну систему підготовки фахівців-психологів для роботи у різноманітних областях сучасного життя.
Підготовка фахівців-психологів включає в себе застосування спеціальної методичної системи і психологічної самоосвіти студентів.
Освіта психолога спрямована не тільки на навчання теорії психології, але і на особистісний і душевний розвиток справжнього психолога. Це обумовлено тим, що справжній психолог повинен прагнути до розуміння природи людей і соціальних процесів, закономірностей функціонування нервової системи, саморозвитку і постійним інтересом до цієї науки.
Освіта психолога ставить собі за мету не штампування однакових фахівців, а створення унікального професіонала-психолога. Це пов'язано, насамперед з тим, що робота психолога пов'язана з різними аспектами людського життя і психологи повинні підлаштовуватися під конкретні умови. Кожен психолог повинен вміти надати допомогу і душевно знайти підхід до конкретної людини.
Випускники-психологи отримують фундаментальні знання загальної психології і знання в межах своєї спеціалізації. Вони добре орієнтуються в культурології, філософії, соціальній економіці, педагогіці і інших дисциплінах, які можуть вплинути на розвиток людської особистості.
Традиційними напрямками спеціалізації психологів є: фундаментальна психологія, підготовка педагогів-психологів і соціальних психологів, вікова психологія, психологія спорту і праці, психофізіологія та інженерна психологія.
Освіта психолога може бути не тільки загально психологічна, але і спрямована на вивчення конкретної наукової школи. Спрямованість на вивчення однієї з шкіл психології може негативно вплинути на обсяг світогляду майбутнього психолога, тому рідко використовується у Вузах.
Особливо важливим моментом в психологічному освіті є отримання студентами досвіду і практичних навичок.
Освіта психолога
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: