Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Проблеми української молоді

Категорія: Україна-молодь
Проблеми української молоді
Проблеми соціального становлення української молоді, її освіти та виховання на даний час перебувають у центрі уваги. В умовах глибокої трансформації суспільних відносин, суспільні процеси стрімко змінили своє русло, що призвело до погіршення соціального, матеріального і політичного становища. Значна частина української молоді втратила майбутні життєві орієнтири, які дали б в подальшому можливість реалізації своїх життєвих планів та мрій. Останнім часом, основною проблемою суспільства є зменшення важливості молоді як основного трудового ресурсу. Для працевлаштування по спеціальності - немає стажу…А де ж його взяти? Вакансій в багатьох поширених галузях дуже мало, або й зовсім немає. Це все призводить до того, що у молодого покоління немає можливостей для подальшої самореалізації. І, як наслідок відбувається деградація молоді. Також, сучасна молодь має значні проблеми зі здоров’ям: спостерігається підвищений рівень захворюваності й поширеності різних інфекційних хвороб. Смертність серед молодих людей зросла у кілька десятків разів, порівняно з минулим століттям.

Сучасна молодь швидше дорослішає Людина завжди саморозвивається і навчається чомусь новому. «З початком чогось нового, попереднє відходить на задній план…» Так і в житті. Коли людина дорослішає, на неї чекають колосальні зміни у всіх сферах життя. Молодій людині відкриваються двері в новий, ще необізнаний і реальний світ життя. Вік від 17 років рахується переломним, в якому є початок дорослого життя. Тому що в цей час потрібно навчитися долати складнощі, пов'язані з стосунками членів своєї сім’ї, навчанням, працею, закоханістю. Вже починаючи з ранньої дорослості, потрібно поставити собі мету і зрозуміти, що вам потрібно від життя. Перш за все, потрібно прийняти дуже важливе рішення в житті – вибір професії. Протягом навчання у вас буде час розібратися у своїх інтересах. Дружні відносини, які зав'язуються в період студентських років, в більшості зберігаються на все життя. Вища освіта є початком відносної особистої свободи, відповідальності, рішучості. Багато молодих людей вперше в навчальних закладах стають фінансово незалежними від батьківського опікунства. Дехто отримує стипендії, а дехто, усвідомивши свою мрію іде услід за нею.

Проблеми української молоді
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: