Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Передопераційна підготовка при ущемлених грижах

Передопераційна підготовка при ущемлених грижах

Категорія: Невідкладна хірургічна допомога населенню
Передопераційна підготовка
Передопераційна інтенсивна терапія при ущемлених грижах повинна проводитися тільки при значних порушеннях проникності гістогеметичного бар'єру, обумовлених гострою непрохідністю кишечника, а також у хворих похилого віку з важкою супутньою патологією (не більше 30-40 хв.).
Анестезіологічний посібник часто проводять у два етапи. На першому етапі виконують місцеву інфільтраційну анестезію 0,25% розчином новокаїну, якій можна обмежитися при непорушеному харчуванні та життєздатності ущемлених органів. У разі їх некрозу приступають до другого етапу - загального знеболювання. Вибір методики наркозу роблять у відповідності зі ступенем операційного ризику. Ми зазвичай використовуємо програмований наркоз натрію оксибутиратом з фентанілом. Всі етапи введення в наркоз та інтубації виконують після внутрішньовенної премедикації з обов'язковим проведенням прийому селлика до моменту роздування манжетки ендотрахеальної трубки, щоб уникнути затікання шлункового вмісту в дихальні шляхи. Після роздування манжетки в шлунок вводять товстий зонд.
Обов'язковим компонентом загального знеболювання є нейровегетативна блокада. Використовувані з цією метою бетадреноблокатори у дозі 0,05-0,1 мг/кг не пригнічують ізотропної здатності міокарда, але зберігають метаболічний ефект при операційному стресі.
У осіб похилого віку лімітуються процеси вироблення і транспорту енергії, перш за все в серці, мозку і печінці. Анестезіолог повинен пам'ятати, що найменші гіпотоксичні і ацидотичні зрушення ще сильніше зменшують вироблення енергії внутрішньоклітинними системами окисного фосфорилювання.
Тому в післяопераційний період у таких хворих основну увагу слід приділити профілактиці дихальних і серцево-судинних ускладнень. Антибактеріальну терапію призначають з урахуванням зниженої видільної функції нирок. Слід своєчасно попереджати і усувати розлади мікроциркуляції і прояви синдрому дисемінованого внутрішньо судинного згортання.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: