Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Передопераційна підготовка при ущемлених грижах

Передопераційна підготовка при ущемлених грижах

Категорія: Невідкладна хірургічна допомога населенню
Передопераційна підготовка
Передопераційна інтенсивна терапія при ущемлених грижах повинна проводитися тільки при значних порушеннях проникності гістогеметичного бар'єру, обумовлених гострою непрохідністю кишечника, а також у хворих похилого віку з важкою супутньою патологією (не більше 30-40 хв.).
Анестезіологічний посібник часто проводять у два етапи. На першому етапі виконують місцеву інфільтраційну анестезію 0,25% розчином новокаїну, якій можна обмежитися при непорушеному харчуванні та життєздатності ущемлених органів. У разі їх некрозу приступають до другого етапу - загального знеболювання. Вибір методики наркозу роблять у відповідності зі ступенем операційного ризику. Ми зазвичай використовуємо програмований наркоз натрію оксибутиратом з фентанілом. Всі етапи введення в наркоз та інтубації виконують після внутрішньовенної премедикації з обов'язковим проведенням прийому селлика до моменту роздування манжетки ендотрахеальної трубки, щоб уникнути затікання шлункового вмісту в дихальні шляхи. Після роздування манжетки в шлунок вводять товстий зонд.
Обов'язковим компонентом загального знеболювання є нейровегетативна блокада. Використовувані з цією метою бетадреноблокатори у дозі 0,05-0,1 мг/кг не пригнічують ізотропної здатності міокарда, але зберігають метаболічний ефект при операційному стресі.
У осіб похилого віку лімітуються процеси вироблення і транспорту енергії, перш за все в серці, мозку і печінці. Анестезіолог повинен пам'ятати, що найменші гіпотоксичні і ацидотичні зрушення ще сильніше зменшують вироблення енергії внутрішньоклітинними системами окисного фосфорилювання.
Тому в післяопераційний період у таких хворих основну увагу слід приділити профілактиці дихальних і серцево-судинних ускладнень. Антибактеріальну терапію призначають з урахуванням зниженої видільної функції нирок. Слід своєчасно попереджати і усувати розлади мікроциркуляції і прояви синдрому дисемінованого внутрішньо судинного згортання.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (1)
reithFaF 20 2018 13:50
cura de slabit simpla
snacks on the fat flush diet work
dukan diet yogurt cake recipes
Best pregnancy diet food for fatty liver 1e8f
Protein shakes diet does it work c1df7e5
Scrawny to brawny diet plan 3c8bc8e
Strawberry fruit smoothie recipes without yogurt 18d1a2a
Naturopathy weight loss diet 753526
ypstvwwirkqs
nnnawtbjwuhl
nyupwylicqdp
hskvcumureorence
weight loss surgeries 2017
counting calories needed to lose weight female calculator
un esempio di menГ№ della dieta mima digiuno
Цитувати          1
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: