Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Забезпечення водно-сольової рівноваги на етапі передопераційної підготовки

Забезпечення водно-сольової рівноваги на етапі передопераційної підготовки

Категорія: Невідкладна хірургічна допомога населенню
Забезпечення водно-сольової рівноваги
Важливим етапом передопераційної підготовки є забезпечення водно-сольової рівноваги і КОС. Їх порушення є причиною багатьох ускладнень у хворих з «гострим животом».
Існує дві форми порушень водного балансу при «гострому животі»;
1) перерозподіл води у водних секторах тіла у зв'язку з зміною співвідношення електролітів;
2) істинний дефіцит або надлишок води, обумовлений невідповідністю надходження і виведення води.
Найбільш доступним контролем водного балансу є зважування хворого, яке проводять кілька разів на день. Обсяг екзогенної води і введенні внутрішньовено рідини підрахувати неважко. Кількість рідини, що надходить з їжею, може бути визначено приблизно: вона становить 2 / 3 кількості прийнятої їжі при звичайному змішаному харчуванні. При підрахунку виділяється води враховують кількість сечі, яку легко виміряти, перспірацією, втрати рідини з блювотними масами, екскрементами і т. д.
Кількість введеної в передопераційний період рідини розраховують таким чином. Позаниркові втрати рідини визначають за формулою:
_ 2 X масу тіла (в кг) X час (в ч)
Перспірація Темп невідчутних втрат води становить в середньому 46 мл./год., або 1000 мл/добу. У хворих з лихоманкою температурна корекція цієї величини становить 12,6% на кожен градус вище 37 ° С. Цю кількість треба додати до об'єму води, необхідної для нормальної функції нирок, який визначають за формулою:
З урахуванням освіти 300 мл/добу ендогенної води потреба в рідині становить 1700 мл. в день операції, 2400 мл. - в 1-й день після неї і 2550 мл. - на 2-й і в наступні дні. До цієї кількості додають об'єм рідини, що виділяється з шлунку, по дренажу і т. п.
Введення натрію при неускладненому перебігу передопераційного періоду виробляють з розрахунку 1 моль/кг на добу. Для дорослого хворого з масою тіла 70 кг це становить 70 моль/добу, які містяться в 500 мл ізотонічного розчину натрію хлориду. Дефіцит натрію в організмі можна точно розрахувати, помноживши дефіцит його в плазмі (моль/л) на об'єм (л) позаклітинної рідини (масу тіла х 0, 2).
Вода – це основа людського організму. Навіть здорова людина потребує нормальну збалансовану її кількість, а догляд за хворою людиною потребує надмірної уваги ще в стократну кількість разів. Саме тому забезпечення водно-сольового балансу є одним із завдань лікарів.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
КОМЕНТАРІ (1)
reithFaF 21 2018 20:14
does testosterone shots help you lose weight
weekend diet for weight loss low carb
diether ocampo bench fashion show 2018
The sweet poison diet plan download mp3 from youtube 7d7e
Why am i gaining weight if i'm working out and eating less bcf7
Best diet underactive thyroid 4f3e77
Best meal delivery services toronto fdac308
Keto diet grams fat per day 4813162
nqrqjjcdstza
hsxwiuhtlaxg
dnmsxseitsae
nujjznmureorence
dieta desintoxicante facil y barata
dieta del dottor calabrese estiva
the best program to lose weight with swimming
Цитувати          1
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: