Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Передопераційна підготовка хворого з гострими хірургічними захворюваннями та її роль у подальшому лікуванні хворих

Передопераційна підготовка хворого з гострими хірургічними захворюваннями та її роль у подальшому лікуванні хворих

Категорія: Невідкладна хірургічна допомога населенню
медична допомога
На госпітальному етапі важливе значення має впровадження єдиної лікувальної тактики при наданні допомоги хворим з гострими хірургічними захворюваннями органів черевної порожнини.
Всі діагностичні, організаційні та тактичні питання при наданні ургентної допомоги конкретному хворому повинні бути вирішені протягом 4 год. (реанімаційна допомога повинна починатися негайно, з моменту доставки пацієнта).
У таблиці, яка представлена нижче зафіксована питома вага хворих в залежності від термінів виконання екстрених операцій після госпіталізації.

Таблиця. Питома вага померлих хворих залежно від терміну операцій після госпіталізаціїПитома вага померлих хворих залежно від терміну операцій після госпіталізаціїЗ даних таблиці видно, що пізно оперовані 44,6% хворих з гострою непрохідністю кишечника, 24,4% хворих з гострим апендицитом, 21,9% хворих з перфоративною виразкою і 14,7% хворих з ущемленою грижею. З іншого боку, та обставина, що 18,2% хворих з гострим холециститом були оперовані в перші 12 год., свідчить про недостатню організації невідкладної допомоги на догоспітальному етапі, внаслідок чого такі хворі поступають з явищами перитоніту.
Передопераційна підготовка хворих з гострими хірургічними захворюваннями повинна бути інтенсивною, нетривалою. Лікар повинен пам'ятати, що усунення патологічного вогнища при розвивається перитоніті саме по собі представляє реанімаційне посібник.
Тому при встановленні діагнозу важливо, по-перше, визначити ступінь хірургічного ризику, по-друге - необхідність, обсяг і тривалість передопераційної підготовки (як правило, вона потрібна у хворих із загальним перитонітом та іншими важкими ускладненнями та супутніми захворюваннями).
Отже, якість і належна компетентність медичних працівників на етапі передопераційної підготовки є основним фактором, який сприятиме в подальшому проведенню своєчасної операції.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: