Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Принципи та умови належної організації науково-методичного керівництва невідкладної хірургічної допомоги

Принципи та умови належної організації науково-методичного керівництва невідкладної хірургічної допомоги

Категорія: Невідкладна хірургічна допомога населенню
робота хірургічної служби
Науково-методичне керівництво невідкладною хірургічною допомогою передбачає глибоке вивчення принципів і досвіду роботи хірургічної служби. Отримана головним спеціалістом інформація про роботу служби повинна бути достовірною, повною та оперативною. Це дозволяє вживати своєчасних заходів для попередження повторення помилок. Інформація в рамках затвердженої державної звітності повинна містити дані про частоту невідкладних хірургічних захворювань, хірургічної активності, термінах госпіталізації з моменту захворювання, летальності серед не оперованих і оперованих залежно від термінів захворювання.
Всі інші приватні питання головний спеціаліст з'ясовує шляхом вивчення первинних документів та експертної оцінки якості діагностики та лікування хворих. Така експертна оцінка дозволить одночасно переконатися в достовірності отриманої інформації.
Неодмінною умовою оптимізації процесів управління є розробка чітких функціональних обов'язків кожного, хто причетний до надання невідкладної хірургічної допомоги, планування роботи на рік, квартал, місяць. Важливе значення має систематичний аналіз якісних показників, щоквартальна оцінка якості роботи всіх співробітників відділень, кабінетів, наукова організація праці, планове і систематичне підвищення кваліфікації медичного персоналу всіх ланок.
Планування проводять головні спеціалісти, завідуючі відділеннями за безпосередньої участі головного лікаря та його заступників. Дієвість плану забезпечується його своєчасним доведенням до всіх відділень, служб, окремих виконавців та постійним контролем за ходом виконання.
У наданні невідкладної хірургічної допомоги хворим з гострими хірургічними захворюваннями органів черевної порожнини досягнуті великі успіхи.
Лише поклавши в основу зазначені принципи та правила можна організувати на належному рівні науково-методичне керівництво невідкладної хірургічної допомоги.
Систематичне виявлення і вивчення помилок в організації та практичному наданні невідкладної хірургічної допомоги на всіх етапах, планування заходів щодо їх усунення, дієвий контроль за виконанням планів становлять суть організаційно-методичного керівництва і є основними умовами поліпшення якості невідкладної хірургічної допомоги.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: