Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДЛЯ КРИМСЬКОЇ МОЛОДІ “БУДЬ ЄВРОПЕЙЦЕМ!”

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДЛЯ КРИМСЬКОЇ МОЛОДІ “БУДЬ ЄВРОПЕЙЦЕМ!”

Категорія: Конкурси
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДЛЯ КРИМСЬКОЇ МОЛОДІ “БУДЬ ЄВРОПЕЙЦЕМ!”
Сімферопольська міська громадська молодіжна організація «Світло» за сприяння Міжнародного Фонду «Відродження» оголошує конкурс на найкращий молодіжний проект на тему європейської ідентичності Криму «Будь європейцем!».

До участі у Конкурсі запрошуються представники ініціативних груп кримської молоді, органи студентської самоорганізації Криму, громадські організації міст та сільських районів Криму.

Метою Конкурсу «Будь європейцем!» є реалізація різноманітних місцевих ініціатив (культурних, мистецьких, просвітницьких тощо), спрямованих на формування у кримської молоді інтересу до Європи, європейських цінностей та європейської інтеграції, а також на активізацію діалогу щодо європейської ідентичності та європейських цінностей у кримському суспільстві.

У рамках Конкурсу «Будь європейцем!» буде підтримано суспільно значущі інноваційні проекти будь-якого формату, спрямованого на широку цільову аудиторію: фотоконкурси, конкурси творів, різноманітні мистецькі акції, квести, публічні дискусії, волонтерські акції, масові молодіжні заходи, кампанії в соціальних мережах, проекти, пов’язані з використанням мережі Інтернет та новітніх медіа та інше.

Обов’язковою умовою є дотримання європейської тематики міні-проектів. Реалізація міні-проектів має бути пов’язана зі святкуванням Днів Європи в Криму у травні 2011 р.

Три найкращих міні-проекта отримають фінансову допомогу у вигляді покриття затрат на проведення заходів у рамках міні-проекту у розмірі до 3 200 грн., а також консультаційну допомогу в їх реалізації та моніторингу.

Також у рамках цього Конкурсу будуть прийматися різноманітні графічні роботи, яки пов’язані з європейською ідентичністю кримчан. Головний приз - графічне зображення переможця, з даними автора, буде надруковано на 100 кольорових плакатах формату А2, які будуть поширені по ВНЗ і школам Криму.

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» не фінансуватиме комерційні проекти, політичні партії і рухи, органи державної влади, проекти рекламного характеру.

Заявка на отримання міні-гранту повинна містити наступні обов’язкові розділи:

- інформація про ініціативну групу (або організацію);
- термін реалізації;
- опис проблеми, яку планується вирішити;
- висвітлення мети і завдань проекту;
- опис цільової групи проекту;
- план реалізації проекту;
- кошторис витрат;
- опис очікуваних результатів внаслідок втілення проекту.

Заявка не повинна перевищувати 3 сторінок (аплікаційна форма у додатку).

Діяльність за проектом не повинна перевищувати 2 місяців і повинна розпочинатися не раніше 01 квітня і закінчуватися до 31 травня 2011р.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі - 01 березня 2011 року. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 15 березня 2011 року.

Протягом лютого - березня, Ви можете отримати консультаційну допомогу по підготовці проекту на конкурс.

Заявки Ви можете надіслати за електронною адресою: svitlo.simferopol@gmail.com.
Довідки за телефонами: (380652) 70 60 73 або (38066) 00-89-666.

Контактна особа - Микита Шабанов.

Довідково:

Конкурс проводиться в рамках проекту «Європейська ідентичність кримської молоді». Реалізує цей проект Сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Проект «Європейська ідентичність кримської молоді» має на меті проведення інформаційно-просвітницької кампанії, спрямованої на усвідомлення кримської молоді європейської ідентичності та європейських перспектив розвитку Криму, а також інформування про культурні та ділові зв’язки Криму з Європою.

Сімферопольська міська громадська молодіжна організація «Світло» створена в 2005 році. Метою організації є задоволення та захист законних соціально-економічних та інших прав і інтересів жителів Криму, а також сприяння вдосконаленню інтелектуальних можливостей та потенціалу кримської молоді. За роки свого існування громадська організація «Світло» організувала і провела велику кількість різних інформаційно-просвітницьких акцій у Сімферополі і АР Крим.

Мета Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Більш детально дивитись: www.irf.ua

Джерело: www.civicua.org
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: