Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Систематизація проблем та завдань удосконалення діяльності вищих навчальних закладів

Систематизація проблем та завдань удосконалення діяльності вищих навчальних закладів

Категорія: Ініціативи в Україні
Систематизація проблем та завдань удосконалення діяльності вищих навчальних закладів
Цілі вдосконалення вищого навчального закладу (ВНЗ) на сучасному етапі можна актуалізувати наступним чином:
Зміцнення положення Вузу при максимізації строків діяльності та частки послуг у певному освітньому і споживчому просторі. Очевидно, що такі простори визначаються як відкриті; заповнені багатьма взаємодіючими, але і конкуруючими учасниками; прагнуть до інтеграції в глобальну архітектуру.
Поліпшення показників якості освітньої продукції та приведення у відповідність з національними або міжнародними стандартами та нормами. Зняття психологічних, інформаційних та комунікаційних «бар'єрів», викликаних зростаючими вимогами до компетенцій випускників ВНЗ і обмеженістю індивідуумів і груп людей при їх соціалізації, залучення до комплекси трудової діяльності і творчості.
Формування макро інформаційної системи (МІС) Вузу, підвищує ефективність освітніх процесів, виконання функцій адміністративного управління та господарювання.
Все безліч завдань реінжинірингу спрямовані на досягнення довгострокових і конкретних цілей діяльності ВНЗ. У зв'язку з цим завдання повинні бути визначені в організаційному, технічному, програмному, правовому аспектах виконання. Методологічна визначеність завдань дозволить сформувати механізми їх раціонального виконання. Глибина аналізу і синтезу комплексів проектних завдань (R-проекту) порівняно з можливостями методів оптимізації, математичного та інформаційного моделювання функціональних задач, які формують основну логіку роботи макро інформаційної системи ВНЗ та діяльності Вузу в цілому як ергодичної та економічної системи з урахуванням участі в ринку електронних інформаційних послуг.
По етапах «життя» R-проекту - вдосконалення Вузу - завдання групуються на наступні види: задачі «зворотного» інжинірингу з властивим йому механізмом мета сприйняття і самодіагностики; завдання і механізм «прямого» інжинірингу, що створюють новий порядок функціонування з планованими ефектами і результативністю праці; завдання і механізм вдосконалення, підтримують ефективність допоміжних і додаткових процесів. Окремим блоком можна виділити управлінські завдання з «впровадження» R-проекту, що визначають механізм переведення всіх ідей перетворення та їх логічних форм (моделей) в «фізичну площину» для оновлення предметної діяльності ВНЗ.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: