Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Перспективи розвитку вітчизняних напрямків автотуризму

Перспективи розвитку вітчизняних напрямків автотуризму

Категорія: Ініціативи в Україні
автотуризм
Туристична діяльність у всьому світі набирає популярності, зароджуються нові туристичні напрямки і розвиваються небачені раніше дестинації.
Останнє десятиліття ознаменувалося розвитком таких напрямків, як кулінарний, зелений і автомобільний туризм. У нашій країні є всі можливості для розвитку цих напрямів і багато автолюбителів з радістю почнуть використовувати свій автомобіль не тільки, як засіб пересування, але і як персональний туристичний помічник.
В наш час поступово підвищується попит на рекреаційні ресурси високої якості, здатні найбільш повно задовольнити потреби людини у відновленні її життєвих сил. Отже, першочерговою проблемою є питання економічного забезпечення можливості ефективного використання рекреаційних ресурсів, має бути підкріплена розвитком відповідної інфраструктури. Туристи-автолюбителі з радістю відвідували б вітчизняні рекреаційні комплекси, якщо їх довести до міжнародних стандартів.
Друга проблема - це збереження цілісності і чистоти цієї території. Якщо поруч з будинком відпочинку будуть розміщені промислові об'єкти, то певний рекреаційний комплекс втратить свою привабливість. З такої точки зору, активізуються питання оптимізації планів розміщення продуктивних сил з урахуванням рекреаційного фактору.
Важливого значення набуває недопущення нецільового використання рекреаційних територій, має місце, зокрема, у прибережній смузі приморських міст.
Курорти виступають складними територіальними утвореннями їх розглядають як системи, що містять:
- природний комплекс, який задовольняє, власне, рекреаційні та побутові потреби;
- технічні системи та обслуговуючий персонал, які забезпечують умови життєдіяльності, лікування і відпочинку;
- органи правління, які здійснюють планування і повсякденне регулювання курортно-рекреаційними комплексами.
Наявність у складі курортно-рекреаційних комплексів останніх двох компонентів зумовлює виникнення певного екодеструктивного впливу на навколишнє природне середовище, це пов'язане з необхідністю забезпечення функціонування конкретного курортно-рекреаційного комплексу.
Цей вплив обумовлено будівництвом санаторіїв і будинків відпочинку, зміною ландшафту прибережних смуг, розвитком індустрії громадського харчування та розваг тощо.
Використання природних рекреаційних ресурсів повинно бути помірним, раціональним, плановим і поступово будуть створені ідеальні умови для любителів автомобільного, зеленого і кулінарного туризму.
Володіючи величезним природнім потенціалом, наша країна повинна усвідомити необхідність розвитку рекреаційно-туристичної інфраструктури та максимально ефективно використати цей фактор.
автотуризм
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: