Зареєструватись    Увійти
Авторизація

Фінансування освітніх закладів в Україні

Категорія: Фінансування
Фінансування освітніх закладів

Досвід розвитку суспільства показує, що успішними сьогодні є ті держави, що забезпечують хорошу рентабельність інвестицій у вищу освіту і науку. Українська держава, на жаль, не завжди має можливість гарантувати гарантований доступ усім до вищої освіти і його фінансування винятково за рахунок державного бюджету.
Складно досягти високої якості і конкурентоспроможності українських вузів, оскільки процес фінансування вищої освіти є неефективним і не має тенденцій до поліпшення. Унаслідок недостатнього бюджетного вливання у вищу освіту більшість вузів стоять перед складним завданням забезпечення нормального функціонування при зовсім малих ресурсах.
Сьогодні малі підприємства та інтернет-магазини своїми зусиллями забезпечують студентські заклади. Дуже добре що є незалежні спонсори, які небайдужі до молоді нації, один з таких спонсорів є інтернет-магазин zakazik, який займається продажом якісних генераторів, що вже сьогодні допомагає забезпечувати необхідним обладнанням для безперебійної роботи світла наших учбових закладів, також це стосується облаштуванням аудиторій і гуртожитків, генераторами для безперебійного навчання та проживання студентів.
Засоби державного бюджету, що забезпечують діяльність вузів, мають дві складові: засоби загального фонду і засобу спеціального фонду. Засоби загального фонду використовуються для забезпечення підготовки фахівців, аспірантів і докторів по держзамовленню. Засоби спеціального фонду включають грошові засоби, що поступають від надання вузом послуг.
У країні діє нормативний метод фінансування. Положенням Кабінету Міністрів України встановлені норми кількості студентів, що забезпечують кількість ставок науково-педагогічних кадрів, обслуговуючого і технічного персоналу.
В Україні не розвинена система фінансування освіти з різноманітних джерел. Основа фінансування – бюджетні кошти, які не є достатніми для нормального розвитку освіти. Саме тому держава повинна працювати над розвитком вказаного питання.

Фінансування освітніх закладів
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: