Зареєструватись    Увійти
Авторизація
» » Кроки до формування позитивного іміджу економічної освіти

Кроки до формування позитивного іміджу економічної освіти

Категорія: Економіка
формування позитивного іміджу економічної освіти
В даний час вищі навчальні заклади економічного профілю знаходяться в постійному пошуку можливих варіантів посилення власного становища на ринку освітніх послуг. Одним з найбільш ефективних варіантів досягнення цієї помсти є цілеспрямована робота по формуванню позитивного іміджу економічної освіти.
Створення позитивного іміджу - це складний процес підтримання комунікаційних зв'язків з фактичними і потенційними споживачами, метою якого є формування у них на рівні підсвідомості позитивних асоціацій щодо вузів і його освітніх послуг економічного профілю.
Робота над іміджем має перебувати в зоні пильної уваги керівництва будь-якого вищого навчального закладу.
Коли вся необхідна інформація зібрана, то відбувається конструювання та розробка фундаменту іміджу - визначення або корегування місії, цінностей, традицій вузу.
Внутрішній імідж - це сприйняття ВНЗ студентами, викладачами, персоналом, абітурієнтами. Він являє собою певний образ, що розділяється всіма працівниками і керівництвом, зумовлює їхню поведінку як представників даного навчального закладу.
Формувати внутрішній імідж можна шляхом створення сучасної інфраструктури і впровадження нових наукових посібників та курсів. Наприклад, зараз є велика потреба у спеціалістах, які будуть ефективно працювати у сфері інвестиційної діяльності, тому важливо викладати такі курси, як бінарні опціони, оскільки інформація по цій сфері зараз доступна лише в режимі он-лайн або в закордонних журналах.
Існують такі елементи структури іміджу, що визначають сприйняття вузів реальними або потенційними споживачами:
- якість навчального процесу;
- візуальні характеристики вузу (місце розташування, інфраструктура, дизайн корпусів, зручність аудиторій, елементи іміджевої символіки тощо);
- корпоративна культура;
- виховна та поза навчальна робота;
- працевлаштування випускників;
- стабільність набору студентів.
Для того, щоб правильно формувати і здійснювати управління іміджем вузу, необхідно стежити за тим, які елементи і в якій мірі сприяють зміцненню іміджу, на які з них слід звертати особливу увагу.
Важливу роль у процесі формування загального іміджу вищого навчального закладу відіграє створення зовнішнього іміджу шляхом використання спеціальних інструментів (організаційно - економічних і маркетингових).
Невідчутний імідж являє собою само імідж споживача. Так, абітурієнт або студент асоціює себе з певним вищим навчальним закладом, приписує собі певні якості. Саме від невловимого іміджу залежить той факт, чи зможе вуз остаточно зацікавити абітурієнта.
Таким чином, в результаті прямого контакту з ВНЗ економічного профілю (сприймаючи зовнішні і внутрішні характеристики) або на основі інформації, отриманої з інших джерел, у кожного індивіда формується своя власна думка і ставлення до навчального закладу.
На основі сформованої думки і ставлення виникає певний образ вищого навчального закладу. Якщо в подальшому такий спосіб стає стійким і легко розпізнається серед інших, то він перетворюється на імідж вузу.
Отже, можна зробити висновок, що процес формування іміджу має бути добре спланованим, носити структурований і систематичний характер. Робота над кожним структурним блоком іміджу повинна здійснюватися з урахуванням вимог цільових аудиторій і прагнень самого економічного вузу
формування позитивного іміджу економічної освіти

Пропонуємо для ознайомлення інтернет-ресурс по сбору імейл-адрес для Вашого бізнесу здесь. Spider on-line - дозволяє отримувати поштові адреси швидше і эффективніше, ніж при пошуку вручну в різних каталогах і пошукових систем. Гнучка система пошуку за ключовими словами забезпечує постійне оновлення актуальних адрес при мінімальних витратах часу.
Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований відвідувач. Ми пропонуємо Вам пройти реєстрацію для просмотра усієї інформаціі ПОРТАЛА!
Коментувати новину
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Ввести код: